استان ها

قدردانی بانک رفاه کارگران لرستان از جامعه پزشکی وکادر درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان

قدردانی بانک رفاه کارگران لرستان از جامعه پزشکی وکادر درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،  در یکم شهریورماه، زادروز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا طی مراسمی توسط بانک رفاه کارگران  از پزشکان مدیریت درمان تامین اجتماعی لرستان به نمایندگی از جامعه پزشکی تقدیر بعمل آمد.
در یک سنت پسندیده وبه پاس همه جانفشانی ها وتلاش های ستودنی جامعه پزشکی، بانک رفاه کارگران اداره امورشعب استان لرستان از پزشکان وجامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان لرستان باحضور در این اداره کل با اهدای لوح تقدیر وهدایایی قدر دانی کردند. 
داریوش طولابی معاونت اداره امورشعب بانک رفاه کارگران لرستان با تبریک روز پزشک وقدرانی از تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت در بحرانی ترین شرایط کشور در ایام دفاع مقدس وشرایط حادفعلی بیماری منحوس کرونا از جانفشانی هاو همه مجاهدت ها در راه سلامت کشور قدر انی کرد. 
طولابی تصریح کرد: بانک رفاه کارگران با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در راه خدمت بی منت به  مردم وتعامل وهمکاری با جامعه بزرگ پزشکی در مدیریت درمان تامین اجتماعی ودانشگاه علوم پزشکی را یک افتخار بزرگ برای بانک  رفاه عنوان کرد.
وی افزود: بانک رفاه سالیان درازی است که همگام و همسو با نظام سلامت کشور گام برمی‌دارد و به این بخش مهم کشور خدمات مختلف ارائه می‌دهد.

دکتر امین بهاروند مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان هم باقدر دانی از تعامل بسیار خوب بانک رفاه کارگران با مدیریت درمان استان در راستای خدمات مطلوب حوزه سلامت به خانواده بزرگ تامین اجتماعی وسایر اقشار جامعه،بانک رفاه را یک بانک بسیار کار آمد با خدمات مطلوب توصیف کرد.
 مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان خدمات  نوین  بانک  رفاه و حمایت  از  کسب  و کارهای جدید را اقدامی  مهم  ارزیابی و تصریح  کرد :
بانک  رفاه  در ایام  کرونا  خدمات  قابل  قبولی  به  جامعه  هدف  ارایه  داد .
 وی  خواستار  حمایت  بانک  رفاه  از طرح  های  عمرانی  و درمانی  تامین  اجتماعی  در استان  شد .
در این مراسم توسط بانک رفاه کارگران ومدیریت درمان تامین اجتماعی استان از خدمات ماندگار پزشکان این سازمان با اهدای هدایایی قدر دانی شد.

گفتنی است در این مراسم  داریوش طولابی معاونت اداره امورشعب استان لرستان،علی  احمدی رییس حوزه بازرسی،رسول نوروزی،رئیس شعبه مرکزی خرم آباد، رضا علیشاهی مدیر ارتباط،با مشتریان ومحمود داودی نژاد در این مراسم به نمایندگی از خانواده بزرگ بانک رفاه حضور در دفتر مدیریت درمان تامین اجتماعی حضور داشتند.
 

۴۸

این خبر با عنوان “قدردانی بانک رفاه کارگران لرستان از جامعه پزشکی وکادر درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا