فناوری

خرید آنلاین خودرو با اپلیکیشن ایرانی

خرید آنلاین خودرو با اپلیکیشن ایرانی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، هم اکنون خریدوفروش خودرو نیز مانند بسیاری دیگر از فعالیت‌های روزانه به صورت آنلاین انجام می‌شود و مردم می‌توانند تنها از طریق گوشی هوشمند خود اتومبیل موردنظرشان را پیدا کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به خرید آن کنند.

مهندسان ایرانی اپلیکیشنی را طراحی کردند که خدمات مختلفی را در زمینه خریدوفروش خودرو ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی‌های قابل توجه این برنامه امکان کارشناسی خودرو در محل است. یعنی خریدار یا فروشنده می‌توانند با ثبت درخواست خود در اپلیکیشن خدمات مختلفی را برای تعیین قیمت و کیفیت اتومبیل دریافت کنند. این سرویس برای آن دسته از کاربران که هنگام خرید و فروش خودرو نسبت به کیفیت یا تناسب قیمت دچار تردید می‌شوند کاربرد فراوانی است. در این برنامه خودروها بر اساس مدل، سال ساخت، کارکرد، رنگ و وضعیت بدنه دسته‌بندی شده است تا کاربران هنگام جست‌وجو در آن به سرعت اتومبیل مورد علاقه خود را پیدا کنند. همچنین این اپلیکیشن آگهی دیگر برنامه‌های خریدوفروش خودرو را نمایش داده تا هیچ موردی از نظر کاربر دور نماند. اما مهم‌ترین ویژگی این برنامه ایرانی تضمین کیفیت خودروهایی است که به مشتریان معرفی می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از سرویس گارانتی از کیفیت اتومبیلی که خریداری می‌کنند اطمینان داشته باشند.

انتهای پیام/۴۱۴۴/

این نوشته با عنوان “خرید آنلاین خودرو با اپلیکیشن ایرانی” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا