استان ها

امنیت پایدار امروز، مدیون شجاعت شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس است

امنیت پایدار امروز، مدیون شجاعت شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، علی درویش پور در این برنامه اظهار کرد: دوران دفاع مقدس، دوره ای ممتاز و بی بدیل از شجاعت و ایثار در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: قدردانی از آزادگان و ایثارگران سرافراز دوران دفاع مقدس در حقیقت تجلیل از اسوه ها و اسطوره های ایستادگی، آزادگی و از خودگذشتگی کشور می باشد.

وی با اشاره به برقرار امنیت پایدار در جزیره و منطقه، تصریح کرد: امنیت پایدار امروز در کشور و جزیره قشم، مدیون شجاعت و از خودگذشتگی شهدا، ایثارگران و آزادگان است.

به گفته درویش پور؛ امروز همه تلاش بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم در راستای حل مشکلات، رفع موانع توسعه متوازن و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه به کار گرفته می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: همه مردم ایران اسلامی از روح و قلب خود قدردان شجاعت و از خودگذشتگی ایثارگران و آزادگان دوران دفاع مقدس هستند.

براساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم نیز در این مراسم گفت: بیان واقعیت های دوران اسارت یکی از مهمترین رسالت های امروز آزادگان کشور است که باید انجام شود.

وی ادامه داد: صبر و ایثار آزادگان موجب امید بخشی جامعه است و این ارزش‌ها نباید به فراموشی سپرده شود و برای این منظور می توان جهت تهیه کتابی از خاطرات آزادگان سرافراز با استفاده از ظرفیت نویسندگان و هنرمندان منطقه برنامه ریزی کرد.

حجت الاسلام حاجبی در پایان افزود: تمامی پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده ایشان قابل احترام هستند و حرمت خاصی دارند و تلاش تمامی بخش های مختلف باید برای حل مشکلات آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا به کار گرفته شود.

همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم نیز در این برنامه گفت: نسل جدید باید بدانند که واقعیت های دوران دفاع مقدس چیست و ایثارگران و رزمندگان آن دوران چگونه با عشق به وطن، نظام و رهبر کبیر انقلاب در جبهه حضور پیدا کردند.

حجت امیری کیا خاطرنشان کرد: آزادگان دوران دفاع مقدس باید به بیان واقعیت ها و مستندسازی دوران اسارت بپردازند و همه مسئولان نیز وظیفه حمایت از این حرکت را دارند.

گفتنی است در پایان این مراسم از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس در جزیره قشم تجلیل شد.

۴۶

این نوشته با عنوان “امنیت پایدار امروز، مدیون شجاعت شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس است” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا