فناوری

اطلاعات ۳۸میلیون تزریق واکسن کرونا در آمریکا لو رفت – تیتروز | خبر جدید

اطلاعات ۳۸میلیون تزریق واکسن کرونا در آمریکا لو رفت – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از انگجت، تمامی اپلیکیشن‌هایی که اطلاعات تزریق واکسن از طریق آنها در فضای مجازی پخش شده، از پلتفرم پرتال های پاور اپس شرکت مایکروسافت استفاده می‌کردند و بی دقتی مایکروسافت در ایمن سازی پلتفرم یادشده موجب وقوع مشکل شد.

در این اپلیکیشن‌ها اطلاعاتی در مورد ردیابی تزریق واکسن، ثبت نام برای دریافت واکسن و آدرس، شماره همراه، شماره تأمین اجتماعی و وضعیت تزریق واکسن افراد موجود بوده است.

از جمله شرکت‌هایی که اطلاعات تزریق واکسن آنها به این شیوه به سرقت رفته می‌توان به آمریکن ایرلاینز، فورد، اداره بهداشت ایالت ایندیانا، مدارس دولتی شهر نیویورک و غیره اشاره کرد. مایکروسافت می‌گوید بخش عمده این مشکل را برطرف کرده است.

بررسی‌های مؤسسه امنیتی اپگارد نشان می‌دهد بسیاری از پرتال های پاور اپس که تصور می‌شده خصوصی هستند به علت بی توجهی مایکروسافت عمومی بوده‌اند و داده‌های آنها در دسترس همگان بوده است.

پاور اپس ابزاری است که به افراد و شرکت‌ها امکان می‌دهد به راحتی برای خود اپلیکیشن‌های تحت وب و تلفن همراه بسازند.

این خبر با عنوان “اطلاعات ۳۸میلیون تزریق واکسن کرونا در آمریکا لو رفت – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا