سلامت

تایید کامل اولین واکسن کرونا از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا

تایید کامل اولین واکسن کرونا از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سازمان غذا و داروی آمریکا از تایید کامل واکسن کروناویروس تولید شرکت فایزر- بیو ان تک خبر داد.

به گزارش تیتروز، سازمان غذا و داروی آمریکا روز گذشته (دوشنبه) واکسن کروناویروس فایزر-بیو ان تک را مورد “تایید کامل” قرار داد و این موضوع شرایطی را فراهم می سازد تا جو بایدن، رئیس جمهوری این کشور مخالفان تزریق واکسن را به انجام واکسیناسیون و مقابله با همه گیری متقاعد کند.

سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه دسامبر مجوز “استفاده اضطراری” از واکسن کروناویروس فایزر را صادر کرد و بر اساس داده های بروز شده از کارآزمایی بالینی، استفاده از این واکسن برای افراد ۱۶ سال به بالا مورد تایید قرار گرفت.

مقامات بهداشت عمومی آمریکا امیدوارند این اقدام، افرادی را که برای تزریق واکسن اقدام نکرده اند متقاعد کند که واکسن فایزر بی خطر و موثر است.

به گزارش تیتروز به نقل از خبرگزاری رویترز، شک و تردید نسبت به تزریق واکسن در بین برخی از آمریکایی ها به ویژه محافظه کاران وجود دارد. موارد ابتلا به کووید-۱۹ ناشی از نوع بسیار مسری ویروس کرونا موسوم به دلتا در بخش هایی از ایالات متحده که میزان واکسیناسیون پایین است، افزایش یافته است.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “تایید کامل اولین واکسن کرونا از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سه =

دکمه بازگشت به بالا