فناوری

لغو راهپیمایی فضایی به دلیل مشکل پزشکی یک فضانورد – تیتروز | خبر جدید

لغو راهپیمایی فضایی به دلیل مشکل پزشکی یک فضانورد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از ایندپندنت، ناسا راهپیمایی فضایی در هفته جاری را به تأخیر می‌اندازد. به گفته مقامات مارک واندهی، فضانورد ناسا با یک مشکل کوچک پزشکی روبرو است، البته این مشکل چندان اضطراری نیست.

مقامات این سازمان روز گذشته خبر تعویق در راهپیمایی فضایی را کمتر از ۲۴ ساعت قبل از راهپیمایی مارک واند هی در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی اعلام کردند.

واند هی ۵۴ ساله سرهنگ بازنشسته ارتش است و از ماه آوریل تاکنون در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت دارد. انتظار می‌رود وی به مدت یک سال و تا بهار سال آینده در آزمایشگاه فضایی اقامت کند.

قرار بود او و آکیهیکو هوشید (فضانورد ژاپنی) امروز طی یک راهپیمایی فضایی پایه پنل‌های خورشیدی جدید را نصب کنند.

به گفته ناسا پس از انجام مأموریت تأمین ذخایر به وسیله اسپیس ایکس و زنجیره‌ای از راهپیمایی‌های فضایی در بخش روسی ایستگاه فضایی بین المللی، راهپیمایی مذکور دوباره برنامه ریزی می‌شود.

این مقاله با عنوان “لغو راهپیمایی فضایی به دلیل مشکل پزشکی یک فضانورد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا