اقتصادی

عقب‌نشینی بیت کوین از کانال 50 هزار دلاری/ بازار مجازی‌ها بالاخره قرمز شد

عقب‌نشینی بیت کوین از کانال ۵۰ هزار دلاری/ بازار مجازی‌ها بالاخره قرمز شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۱.۵ دلار کاهش یافت و به ۴۹ هزار و ۵۳۵ دلار رسید. دیروز بیت کوین توانسته بود برای نخستین بار در ۴ ماه گذشته از مرز ۵۰ هزار دلار عبور کند.

قیمت کنونی بیت کوین نسبت به هفت روز پیش هم ۶ درصد رشد کرده و ارزش کل بازار این ارز مجازی هم امروز به ۸۳۴ میلیارد دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۷۰۶ هزار بیت کوین به ارزش ۳۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد بیت کوین‌های جهان هم به ۱۸ میلیون و ۷۹۵ هزار و ۹۶۸ عدد رسیده است.

در معاملات امروز اتریوم هم ۰.۳ درصد کاهش قیمت داشت و هم اکنون ۳۳۲۸ دلار دست به دست می‌شود. در میان ارزهای مجازی مطرح جهان فقط کاردانو امروز مثبت بود و با ۲.۲۹ درصد رشد ۲.۹ دلار دست به دست می‌شود.

باینانس کوین هم ۱.۷ درصد ریخت و با قیمت ۴۹۴ دلار رسید. ریپل و دوج کوین هم هر کدام با ۳ درصد کاهش قیمت به ترتیب ۱.۲۵ دلار و ۳۱ سنت در حال خرید و فروش هستند. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم امروز ۰.۳ درصد کاهی یافته و به ۲۱۵۲ میلیارد دلار رسیده است.

در این بازار ۱۱۱ میلیارد دلار حجم خورده و تعداد ارزهای مجازی جهان هم به ۱۱ هزار و ۳۷۷ نوع رسیده است.

انتهای پیام/


این محتوا با عنوان “عقب‌نشینی بیت کوین از کانال ۵۰ هزار دلاری/ بازار مجازی‌ها بالاخره قرمز شد” در وب سایت farsnews.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا