فناوری

تغییر نظام رتبه بندی برنامه‌های پلی استور گوگل – تیتروز | خبر جدید

تغییر نظام رتبه بندی برنامه‌های پلی استور گوگل – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از انگجت، گوگل قصد دارد از سال ۲۰۲۲ نمایش نظرات و نمرات داده شده کاربران به اپلیکیشن‌های موجود در اپ استور خود را بر مبنای وسیله مورد استفاده افراد و موقعیت جغرافیایی آنها نیز انجام دهد تا دقت این کار بیشتر شود.

کاربران اپ استور گوگل که از آیفون یا گوشی‌های اندرویدی استفاده می‌کنند معمولاً برای تصمیم‌گیری در مورد بارگذاری یا عدم بارگذاری یک برنامه به نقدها و نمره دهی سایر کاربران نیز توجه می‌کنند. گوگل برای افزایش دقت این ابزار تمهیدات بالا را در نظر گرفته است.

از همین رو از ماه نوامبر، نمایش نظرات و نمرات دیگر کاربران به هر فرد بر مبنای موقعیت جغرافیایی افراد خواهد بود. به عنوان مثال، اگر گوشی یا تبلت فردی در ژاپن ثبت شده باشد، ابتدا نظرات و نمرات دیگر کاربران ژاپنی نمایش داده می‌شود. در مرحله بعد در اوایل سال ۲۰۲۲ وسیله مورد استفاده فرد یعنی گوشی، تبلت، کروم بوک، ساعت هوشمند و غیره نیز به عنوان شاخص دیگری در نظر گرفته می‌شود. یعنی اگر فرد از ساعت هوشمند استفاده می‌کند، ابتدا نظرات افرادی که آنها هم ساعت هوشمند دارند، نمایش داده می‌شود.

گوگل می‌گوید این کار نه تنها به کاربران در زمینه تصمیم‌گیری برای بارگذاری برنامه‌ها کمک می‌کند، بلکه به برنامه نویسان و توسعه دهندگان هم برای عرضه اپلیکیشن‌های مناسب‌تر یاری خواهد رساند.

این نوشته با عنوان “تغییر نظام رتبه بندی برنامه‌های پلی استور گوگل – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − پنج =

دکمه بازگشت به بالا