ورزشی

از پرچمداری نعمتی تا علاقه عکاسان به مهرزاد/عکس

از پرچمداری نعمتی تا علاقه عکاسان به مهرزاد/عکس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛  مراسم افتتاحیه رسمی مسابقات پارالمپیک توکیو از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران برگزار شد که اعضای کاروان کشورمان در کنار نمایندگان بیش از ۱۶۰ کشور دیگر رژه رفتند. پرچمداران کاروان کشورمان در این مراسم زهرا نعمتی ورزشکار رشته تیر و کمان و نور محمد آرخی ملی پوش دوومیدانی نابینایان بودند که به همراه کاروان کشورمان به عنوان هجدهمین کشور وارد پیست ورزشگاه میزبان مراسم افتتاحیه شدند. از نکات جالب این مراسم پوشش یک دست و مرتب ورزشکاران کشورمان و ماسک های یکسانی بود که بر صورت آن ها نقش بسته بود تا پارالمپیکی های کشورمان ورودی به مراتب منظم تر از المپیکی ها داشته باشند.

از پرچمداری نعمتی تا علاقه عکاسان به مهرزاد/عکس

از دیگر نکاتی که مورد توجه خبرنگاران حاضر در مراسم قرار گرفت و از لنز عکاسان دور نماند، حضور مرتضی مهرزاد، ملی پوش والیبال نشسته کشورمان در این مراسم بود که با  ۲۴۶ سانتی متر قد بلندقامت ترین ورزشکار پارالمپیک توکیو محسوب می شود. مهرزاد در پارالمپیک ریو هم عضو تیم ملی بود و توانست به همراه سایر ملی پوشان قهرمان پارالمپیک شود و حالا به دنبال تکرار قهرمانی در توکیو است.

از پرچمداری نعمتی تا علاقه عکاسان به مهرزاد/عکس

رقابت ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک توکیو از فردا آغاز می شود و تا ۱۳ شهریورماه ادامه خواهد داشت. ایران با ۶۲ ورزشکار در این رقابت ها حضور دارد.

۲۵۴ ۲۵۱

این خبر با عنوان “از پرچمداری نعمتی تا علاقه عکاسان به مهرزاد/عکس” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا