استان ها

فوت ۱۵ قزوینی بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

فوت ۱۵ قزوینی بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/قزوین طی ۲۴ ساعت گذشته (سه‌شنبه دوم شهریور۱۴۰۰)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷۴۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۸۲ نفر نیز در این مدت بستری شدند و ۱۵ فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته (سه‌شنبه دوم شهریور۱۴۰۰)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷۴۱ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۸۲ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۹۲۹ نفر رسید، ۱۷۱ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۵۸ نفر بوده و ۱۵ فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.

گفتنی است تعداد کل فوتی‌های استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۰۸۶ نفر و تعداد کل بستری‌ها نیز در این مدت ۳۴ هزار و ۵۰۸ نفر بوده است.

این مقاله با عنوان “فوت ۱۵ قزوینی بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا