ورزشی

قدوس به ایران می آید؟

قدوس به ایران می آید؟” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این در شرایطی است که کشور ایران هم در لیست قرمز قرار دارد و با این شرایط سامان قدوس ملی پوش کشورمان که در تیم برنتفورد بازی می کند، نمی تواند در اردوی تیم ملی حاضر شود. این تصمیم را باشگاه های لیگ برتر امروز اتخاذ کردند تا بازیکنان در معرض ویروس کرونا قرار نگیرند.

همچنین در این بیانیه آمده است: مذاکرات گسترده ای میان FA با دولت برای یافتن راه حل صورت گرفت اما به دلیل نگرانی درباره بهداشت عمومی، هیچ معافیتی برای حضور بازیکنان در کشورهای قرمز داده نشد. این تصمیم باشگاه ها که مورد حمایت گسترده سازمان لیگ است، در برگیرنده حدود ۶۰ بازیکن از ۱۹ باشگاه لیگ است که قرار بود در ماه سپتامبر به ۲۶ کشور حاضر در لیست قرمز سفر کنند.

در صورت حضور بازیکنان در کشورهایی با شرایط قرمز کرونایی آن ها حداقل ۲ هفته در قرنطینه باید بمانند و این موضوع باعث می شود که رقابت های لیگ برتر، اروپایی و لیگ کاپ را از دست بدهند.

۲۵۴ ۲۵۱

این نوشته با عنوان “قدوس به ایران می آید؟” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا