حوادث

پایش جاده ها، مرزها، تامین امنیت کویر، ترافیک جاده‌ای و راهور با پهپاد/ لزوم ارتقاء سطح توانمندی یگان پهپادی ناجا

پایش جاده ها، مرزها، تامین امنیت کویر، ترافیک جاده‌ای و راهور با پهپاد/ لزوم ارتقاء سطح توانمندی یگان پهپادی ناجا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پایش جاده ها، مرزها، تامین امنیت کویر، ترافیک جاده‌ای و راهور با پهپاد/ لزوم ارتقاء سطح توانمندی یگان پهپادی ناجا

جانشین فرمانده ناجا بر لزوم مرتفع شدن خلاها و ارتقاء سطح توانمندی یگان پهپادی ناجا تاکید و گفت: بروز رسانی و استفاده بهینه تجهیزات پهپادی باید در خور ماموریت های متنوع پلیس و همچنین در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “قاسم رضایی” در “کمیسیون بررسی آخرین وضعیت یگان پهپادی ناجا”، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت به ویژه سپهبد شهید “حاج قاسم سلیمانی ” و همرزمانش و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره) اظهار داشت: از پروردگار متعال برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز “مدظله العالی” آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت خواستاریم.


لزوم مرتفع شدن خلاها و ارتقاء سطح توانمندی یگان پهپادی ناجا


جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه بر اساس تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند پهپاد مهم است. عقب ماندگی ها را جبران کنید، خاطر نشان کرد: سطح توانمندی یگان پهپادی ناجا باید ارتقاء یافته و خلاها در این خصوص هرچه سریع تر مرتفع شود.


تسریع در اجرای موفقیت آمیز ماموریت ها با بهره مندی از تجهیزات نوین


وی یادآور شد: بهره مندی و استفاده از تجهیزات نوین به طور حتم در اجرای ماموریت های مختلف نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور بسیار تاثیر گذار بوده به گونه ای که موجب تسریع در اجرای موفقیت آمیز آنها می شود.


این مقام عالی انتظامی با اشاره به اینکه استفاده از تجهیزات پهپادی موجب تسهیل در تصیم گیری های فرماندهان در حین اجرای ماموریت ها می شود، تصریح کرد: برای نخستین بار در نیروی انتظامی طی سال جاری از تجهیزات پهپادی برای کنترل و پایش محورهای مواصلاتی در سطح کشور استفاده شد که بحمداللله مثبت ارزیابی شده است.


پایش جاده ها، مرزها، تامین امنیت کویر، ترافیک جاده ای و راهور با پهپاد


سردار رضایی بهره مندی از تجهیزات پهپادی را در عرصه های مختلف ماموریت های ناجا اعم از پایش جاده ها، مرزها، تامین امنیت کویر، ترافیک جاده ای و راهور و … بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: یگان نوپای پهپادی پلیس باید در پویایی، سرآمد بوده و از آن پشتیبانی های لازم در همه زمینه ها و با تمام توان انجام شود.


فراهم سازی زیرساخت ها


این مقام ارشد انتظامی با تصریح اینکه زیرساخت های یگان پهپادی ناجا اعم از ابنیه، نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد با اولویت جذب بومی، تجهیزات پروازی و .. باید فراهم و تقویت شود، افزود: با بکارگیری نیروهای متخصص و با انگیزه در این یگان با بهره گیری از دانش و تجربه پیشکسوتان این عرصه در کنار معاونت تربیت و آموزش ناجا به تربیت نیروهای زبده، متعهد و انقلابی در این حوزه اهتمام لازم را داشته باشد.


بروز رسانی و استفاده بهینه تجهیزات پهپادی


جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه در یگان پهپادی نیروی انتظامی باید تجهیزات به گونه ای تهیه و بکارگیری شود که پاسخگوی ماموریت های متنوع و گسترده این نیرو باشد، اضافه کرد: از سوی دیگر بروز رسانی و استفاده بهینه تجهیزات پهپادی با در نظر گرفتن ارتقاء ایمنی، تناسب اعتبارات با نگاه صرفه جویی در هزینه ها، افزایش کارآیی و همچنین تمرکز بر نگهداشت آن بسیار مهم است و باید به گونه ای لحاظ شود تا در خور ماموریت جغرافیایی و همچنین در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی با هدف ممانعت از فرسودگی و استهلاک نیروی ارزشمند انسانی و در سریع ترین زمان ممکنه باشد.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “پایش جاده ها، مرزها، تامین امنیت کویر، ترافیک جاده‌ای و راهور با پهپاد/ لزوم ارتقاء سطح توانمندی یگان پهپادی ناجا” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا