استان ها

واکسیناسیون در آذربایجان غربی از مرز ۷۶۰ هزار نفر گذشت

واکسیناسیون در آذربایجان غربی از مرز ۷۶۰ هزار نفر گذشت” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/آذربایجان غربی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: تاکنون بیش از ۷۶۰ هزار نفر در استان واکسینه شدند.

جواد آقازاده در گفت و گو با تیتروز بااشاره به واکسیناسیون انجام شده در استان گفت: تاکنون ۷۶۰ هزار و ۵۶۰ مورد واکسیناسیون در استان انجام شده است. 

وی از آغاز واکسیناسیون مادران باردار در استان نیز خبرداد و گفت: در ابتدای آغاز واکسیناسیون ، مادران باردار بالای ۳۵ سال و دارای بیماری زمینه ای علیه بیماری کرونا واکسینه خواهند شد.

آقازاده با بیان اینکه طبق آخرین آمار طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ نفر در اثر کرونا فوت شدند، گفت: تاکنون ۵۳۲۳ نفر در اثر کرونا در استان جان خود را ازدست دادند. 

 وی بابیان اینکه ۱۹۶۴ مورد بیمار در بخشهای کرونایی بستری هستند، افزود: ۲۹۵ نفر در بخش مراقبتهای ویژه بستری هستند و ۷۳ نفر هم بدلیل شرایط وخیم بیماری به ونتیلاتور متصل هستند. 

 دکتر آقازاده تعداد کل مبتلایان به کرونا را تاکنون ۲۲۴ هزار و ۸۶۰ مورد اعلام کرد و تصریح کرد: عدم رعایت موارد بهداشتی و عادی انگاری مردم عامل اصلی این سیر صعودی است.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “واکسیناسیون در آذربایجان غربی از مرز ۷۶۰ هزار نفر گذشت” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا