استان ها

باند بزرگ فساد اقتصادی در مازندران کشف شد

باند بزرگ فساد اقتصادی در مازندران کشف شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین مازندران، فعالیت مشکوک برخی مسئولان به همراه تعدادی از وکلا که به صورت شبکه ای در حال فعالیت بودند موجب شد تا تحت رصد کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی مازندران قرار گیرند.
پلیس امنیت اقتصادی مازندران نیز با هماهنگی مقام قضائی استان، گزارش مستند فساد این باند بزرگ را برای رئیس دستگاه قضا ارسال می‌کند که حجت الاسلام محسنی اژه ای نیز بلافاصله دستور بازداشت و انتقال تمامی اعضای این باند را به زندان اوین تهران صادر می‌کند.
شایان ذکر است پس از اثبات جرم تبانی، ارتشا، زمین‌خواری و جعل اسناد افراد یاد شده توسط کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی مازندران، با هماهنگی مقام قضائی و همکاری اطلاعات سپاه مازندران، متهمین بازداشت می‌شوند.

۴۸

این نوشته با عنوان “باند بزرگ فساد اقتصادی در مازندران کشف شد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =

دکمه بازگشت به بالا