استان ها

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی،متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

هفته آغازین شهریور، مزین به یاد و نام شهیدان والامقام رجایی و باهنر، به نام هفته دولت نام‌گذاری شده است. این ایام فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خادمان ملت در دولت و همچنین بازخوانی راه، سیره و مرام معلمان بزرگ و یاران راستین رهبر کبیر انقلاب است؛ شهیدانی که با خون خود درخت انقلاب را آبیاری کردند تا نظام اسلامی با اقتدار به مسیر خود ادامه دهد.

کارگزاران نظام باید در هفته دولت با بیان عملکردها، فعالیت‌های انجام یافته و ارائه گزارش شفاف به پیشگاه ملت جهت ایجاد فضای امید و اعتماد، الگوی اتحاد میان ملت و دولت را به نمایش بگذارند. دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی که قدرت معنوی آن قلب‌های تمام آزادگان را تسخیر کرده است، مایه مباهات است.

در سال‌های گذشته کشور ما در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داشت. تردیدی نیست که برخی نارسایی ها در کشور موجود است که ناشی از تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی است و بیماری عالم گیر کرونا نیز به آن دامن زده است. اما با وجود این، کارآفرینان، صنعتگران، نیروهای خلاق و جوان و دستگاه‌های اجرایی اجازه ندادند در این جنگ اقتصادی، چرخ تولید در کشور از حرکت باز ایستاده و کمبود در بازار احساس شود. بنابراین اگر شرایط برای مردم تبیین شود، مردم همچون چهار دهه گذشته، با ایثار و فداکاری همکاری لازم را برای رفع مشکلات انجام خواهند داد.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر و ارج نهادن به تلاش جهادی دولت‌مردان، کارکنان خدوم و کارگزاران دولت در استان آذربایجان شرقی در طول دولت های یازدهم و دوازدهم، موفقیت آنان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند منان خواستارم.

 

 

این محتوا با عنوان “پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا