اقتصادی

تشریح راهکارهای چهارگانه برای ساماندهی بازار نهاده‌های دامی

تشریح راهکارهای چهارگانه برای ساماندهی بازار نهاده‌های دامی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران، محمد مهدی نهاوندی با اعلام این مطلب اظهار کرد: تامین مستمر و منظم ارز مورد نیاز برای واردات نهاده‌های دامی  با توجه به  ضوابط اعتباری یکی از راهکارها برای ساماندهی بازار نهاده‌های دامی است.

وی افزود: تامین نهاده‌های مورد نیاز واحد‌های تولیدی به صورت تنخواه در مقابل اخذ تعهد ارائه محصول به شبکه‌های توزیع دومین راه حل برای ساماندهی بازار نهاده‌های دام و طیور است.

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران تصریح کرد:همچنین برای ساماندهی بازار نهاده‌های دامی لازم است تا  واحد‌های تولیدی که محصول را در قبال نهاده دریافتی تحویل شبکه‌های توزیع نداده اند از سامانه بازارگاه حذف شوند.

این مقام مسوول صنفی از قطع سهمیه واحد‌های تولیدی که نهاده دریافتی دولتی را در بازار آزاد عرضه نموده اند را از دیگر راهکارهای ساماندهی بازار نهاده‌های دامی برشمرد.

انتهای پیام/


این خبر با عنوان “تشریح راهکارهای چهارگانه برای ساماندهی بازار نهاده‌های دامی” در وب سایت farsnews.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا