فناوری

اخذ پروانه تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان بدون نیاز به مجوز وزارت صنعت – تیتروز | خبر جدید

اخذ پروانه تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان بدون نیاز به مجوز وزارت صنعت – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، پیرو تدوین ضابطه حمایت از محصولات شرکت‌های دانش بنیان و هسته‌های فن‌آور در نشست کمیسیون قانونی تشخیص صلاحیت ساخت و ورود دارو و مواد بیولوژیک سازمان غذا و دارو، با صدور پروانه تاسیس برای شرکت‌های دانش‌بنیان و هسته‌های فن‌آور بدون نیاز به مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت تا زمانیکه فضای تولید متعلق به خودشان نبوده و مستقل نشده‌اند، موافقت شد.

در راستای حمایت از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و تحقق شعار در سال جاری اولین ضابطه تدوینی توسط اداره کل امور دارو و مواد تحت کنترل در این حوزه با عنوان «ضابطه حمایت از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و هسته‌های فناور» جهت بهره‌برداری لازم به تمامی معاونین غذا و دارو دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور ابلاغ شد.

این خبر با عنوان “اخذ پروانه تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان بدون نیاز به مجوز وزارت صنعت – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شش =

دکمه بازگشت به بالا