سلامت

سایه نا آرامی بر آرامستان بندرعباس

سایه نا آرامی بر آرامستان بندرعباس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

انبوه اندوه و التهاب، ناآرامی و ترس، این روزها در رگ‌های آرامستان بندرعباس جاری است و پیکرهای بی‌جان قربانی کرونا در غربت صف غسال‌خانه، انتظار خواب ابدی را می‌کشند. تراکم فوتی‌ها، مجال فراغت را از مدافعان خدمت در آرامستان ستانده و غبار حزن و خستگی را بر جانشان نشانده است. تصویر تطهیر کننده‌ای که خسته از انبوه غم به سایه مرگ در دوردست آرامستان خیره مانده، پیکرهای بی‌جانی که آخرین وداعشان با معدود عزیزانشان به درازا کشیده و آرامستانی که زیر حجم سترگ ناآرامی دفن شده، هر بیننده‌ای را متحیر می‌کند و از خود می‌پرسد آیا رونق صفوف مرگ در زیر سایه شوم کرونا کساد خواهد شد؟ آیا مدافعان خدمت در آرامستان دمی فرصت فراغت، میان تطهیر و تدفین اجساد می‌جویند؟ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ نفر دیگر به جمع جانباختگان کرونا در هرمزگان افزوده شدند و شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دو هزار و ۷۵ نفر رسید. با بستری شدن ۱۸۷ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار کل بستری‌ها به ۱۰۳۹ نفر رسید، اکنون ۱۳۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۴۰ نفر از آن‌ها وخیم است.           

این خبر با عنوان “سایه نا آرامی بر آرامستان بندرعباس” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =

دکمه بازگشت به بالا