فرهنگ و هنر

شهادت یک جانباز و درگذشت مادر دو شهید دفاع مقدس

شهادت یک جانباز و درگذشت مادر دو شهید دفاع مقدس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پیکرهای «حاج عزیز معصومی» جانباز سرافراز ۷۰ درصد و «حاجیه خانم کاظم‌زاده» مادر شهیدان سرافراز «سردار عبدالرسول و رحیم جمالی» تا خانه ابدی خود بدرقه شد.

به گزارش تیتروز، «حاج عزیز معصومی» جانباز سرافراز ۷۰ درصد روشندل یادگار دوران دفاع مقدس پس از سال‌ها تحمل رنج و جراحات ناشی از جنگ تحمیلی به یاران شهیدش پیوست.

مراسم تشییع پیکر این شهید والا مقام در روستای کمانگر کلا آمل برگزار شد.

 «حاج عزیز معصومی» سال ۱۳۶۰ در منطقه ماهشهر از ناحیه هر دو چشم به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.

همچنین «حاجیه خانم کاظم‌زاده» مادر شهیدان سرافراز «سردار عبدالرسول و رحیم جمالی» پس از سالها تحمل غم فراق از فرزندان شهیدش، آسمانی شد. پیکر مطهر این بانوی بزرگوار پس از تشییع با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جوار گلزار شهدای قهدریجان به خاک سپرده شد.

 عبدالرسول جمالی قهدریجانی سال ۱۳۳۶ در شهر قهدریجان از توابع شهرستان فلاورجان به دنیا آمد و سال  ۱۳۶۲ با سمت فرمانده گروهان در محور بانه مریوان توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. 
رحیم جمالی قهدریجانی سال ۱۳۴۴ در شهر قهدریجان از توابع شهرستان فلاورجان متولد شد و سال ۱۳۶۲ در محور بانه مریوان توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.  
انتهای پیام

این خبر با عنوان “شهادت یک جانباز و درگذشت مادر دو شهید دفاع مقدس” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا