اجتماعی

تاکید بر پیگیری مناسب‌سازی کشور در راستای ارتقاء کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت در دولت سیزدهم

تاکید بر پیگیری مناسب‌سازی کشور در راستای ارتقاء کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت در دولت سیزدهم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تاکید بر پیگیری مناسب‌سازی کشور در راستای ارتقاء کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت در دولت سیزدهم

رئیس سازمان بهزیستی کشور، گفت: دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور اهتمام ویژه به تشکیل جلسات و پیگیری مصوبات دارد، امیدواریم در دولت آینده نیز با توجه به علاقه‌مندی که به ارتقاء کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت و جانبازان وجود دارد، کار به نحو شایسته‌تر و بایسته‌تری ادامه پیدا کند.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل، “وحید قبادی‌دانا” رئیس سازمان بهزیستی کشور در نوزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور ضمن قدردانی از حضور فعال، همراهی و پیگیری‌های لازم اعضای ستاد، گفت: به نظر می‌رسد دبیرخانه نقطه عطفی را درباره اهتمام ویژه به تشکیل جلسات و پیگیری مصوبات داشت و امید است بتواند ادامه پیدا کند و نهادینه شود که در دولت آینده نیز با توجه به علاقه‌مندی که به ارتقاء کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت و جانبازان وجود دارد، کار به نحو شایسته‌تر و بایسته‌تری ادامه پیدا کند و شاهد باشیم که شرایط در سطح کشور طوری رقم بخورد که معلولان و جانبازان بتوانند به طور مستقل، همراه با شان و منزلت اجتماعی‌شان مانند تمامی شهروندان یک زندگی مستقل و عادی را در درون خانواده و سطح جامعه تجربه کنند و مولد باشند همانطور که بسیاری از آنها مولد هستند و بتوانند در زمینه مدیریت و راهبری جوامع نقش بسزایی را ایفا کنند.


رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اقدامات خوب در حوزه مناسب‌سازی در شهرداری‌ها، استانداری‌ها، دستگاه‌ها و ادارات سطح کشور، اذعان کرد: برای اینکه بخواهیم به نقطه مطلوب برسیم راه همچنان طولانی است و اگر فرد دارای معلولیت بخواهد در سطح جامعه حضور پیدا کند و زندگی مستقلی داشته باشد، با مشکلات و چالش‌های بسیاری مواجه است.


وی با اظهار امیدواری از حضور مستمر مجموعه سازمان برنامه و بودجه در جلسات آتی، در پایان یادآور شد: ان‌شاء‌الله حضور وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را پررنگ‌تر داشته باشیم؛ چراکه امروز بسیاری از افراد دارای معلولیت در دانشگاه‌ها در حال تحصیل هستند، لذا باید شرایط برای ارتقاء کیفیت زندگی و بالندگی آنها بیش از پیش فراهم شود.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “تاکید بر پیگیری مناسب‌سازی کشور در راستای ارتقاء کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت در دولت سیزدهم” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا