حوادث

قاتل نسیم‌شهری در دام پلیس گرفتار شد/ قتل جوان ۲۰ساله با میلگرد

قاتل نسیم‌شهری در دام پلیس گرفتار شد/ قتل جوان ۲۰ساله با میلگرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

قاتل نسیم‌شهری در دام پلیس گرفتار شد/ قتل جوان ۲۰ساله با میلگرد

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری قاتلی خبر داد که یک جوان بیست ساله را با یک میلگرد به قتل رسانده بود.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”محمدرضا علیزاده” فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در نسیم شهر که مقتول با ضربه میلگرد، جوان ۲۰ ساله ای را به قتل رسانده و متواری شده بود، با تشکیل تیم ویژه پلیس آگاهی، پیگیری جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت.


فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در این رابطه توضیح داد: در پی وقوع یک فقره قتل در نسیم شهر با استفاده از جسم سخت، با تلاش‌های شبانه روزی ماموران انتظامی شهرستان بهارستان، قاتل در مخفیگاه خود در نسیم شهر شناسائی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.


سرهنگ علیزاده خاطرنشان کرد: قاتل پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد و با تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شد.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “قاتل نسیم‌شهری در دام پلیس گرفتار شد/ قتل جوان ۲۰ساله با میلگرد” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا