استان ها

در هفته دولت، ۲۴ پروژه در ارومیه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

در هفته دولت، ۲۴ پروژه در ارومیه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، رسول مقابلی گفت: در هفته دولت امسال ۲۴ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار کلی ۹.۸۳۶ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
مقابلی امروز اظهار داشت: هفته دولت امسال در کنار برنامه ‌های مختلف، افتتاح و کلنگ زنی طرح‌ های متعددی را در سطح شهرستان پیش رو خواهیم داشت.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه پروژه های عمرانی و زیربنایی آماده افتتاح شهرستان ارومیه، ۱۶ طرح با اعتبار ۴۹۳ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار ارومیه همچنین گفت: در حوزه پروژه های اقتصادی آماده بهره برداری با مشارکت بخش خصوصی، ۶ طرح و با اعتبار ۱.۸۴۳ میلیارد ریال در شهرستان افتتاح می‌ شود.
مقابلی در پایان افزود: ۲ طرح نیز با اعتبار ۷.۵۰۰ میلیارد ریال در طول هفته دولت امسال در سطح شهرستان آماده کلنگ زنی شده است.

۴۸

این محتوا با عنوان “در هفته دولت، ۲۴ پروژه در ارومیه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا