سلامت

تأیید قالیباف بر درخواست یک نماینده مجلس مبنی به ارائه هزینه کرد اعتبار خرید واکسن

تأیید قالیباف بر درخواست یک نماینده مجلس مبنی به ارائه هزینه کرد اعتبار خرید واکسن” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «نان و جان مردم از هر چیزی مهم‌تر است» درخواست محمدرضا پور ابراهیمی مبنی بر وظیفه وزیر بهداشت دولت سیزدهم در مورد ارائه گزارش هزینه کرد اعتبار یک میلیارد دلاری خرید واکسن به مجلس را تأیید کرد.

به گزارش تیتروز، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک به وزرای دولت سیزدهم که از مجلس رأی اعتماد گرفتند، گفت: بر اساس مصوبات ستاد کرونا در سال گذشته مبلغ یک میلیارد دلار با دستور رهبری و تأیید معظم له به این امر اختصاص پید کرد. یکی دو بار در مجلس این موضوع مطرح شده است که گزارش هزینه کرد این اعتبار به مجلس ارائه شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس با اشاره به شیوع همه گیری کرونا و آمار بالای جان باختگان گفت: از وزیر پیشنهاد این موضوع را پیگیری کنند و یک گزارش جامع ارائه دهند. گزارش عملکرد تا امروز را باید داشته باشیم. همچنین همت کنید و برنامه پیش رو را ارائه کنید. سلامت مردم و اقتصاد مردم را پیگیری کنید. استان کرمان وضعیت خوبی ندارد. از وزیر بهداشت دولت سیزدهم می‌خواهم که در اولین سفر استانی به کرمان سفر کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به این تذکر گفت: تعبیری داشتم که گفتم نان و جان مردم مهم ترین موضوعی است که باید به آن توجه شود. اولویت اول ما بحث سلامت و کرونا است.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “تأیید قالیباف بر درخواست یک نماینده مجلس مبنی به ارائه هزینه کرد اعتبار خرید واکسن” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا