عمومی

فقط باید گریست؛ وقتی شیخی به علامه‌‍‌ حکیمی توهین می‌کند!

فقط باید گریست؛ وقتی شیخی به علامه‌‍‌ حکیمی توهین می‌کند!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تصویر توئیت این شیخ را ببینید!

فقط باید گریست؛ وقتی شیخی به علامه‌‍‌ حکیمی توهین می‌کند!

من که می دانم مشکل از کجاست، کافی بود استاد حکیمی یک بار برخی را مختصری تحویل بگیرد یا جواب دعوت های پژوهشکده ها و مؤسسات شان را بدهد، یا کمی کارهای متوسط و کم بنیه ای که با بودجه های میلیاردی تولید می کردند تأیید کند، آن وقت هم ضد انقلاب حسابش نمی کردند و هم کاملا به تجلیل و تقدیر او می پرداختند!
کسی نیست بگوید همین که مرحوم حکیمی سال ها سوخت و ساخت و از درون آتش گرفت اما جامعه را برنیاشفت و برای حفظ ثبات جامعه و پرهیز از آسیب نظام جنجال و آشوب برپانکرد، بروید خدا را شکر کنید!
و گرنه اگر قرار بود برای عدالت به میدان بیاید، با این کارنامه شرم آور شما دیگر چیزی برای کسی باقی می ماند؟
سازکار تحقق عدالت اگر قرار بود برقرار شود که جای خیلی افراد باید تغییر می کرد و امروز هر کسی نمی توانست از راه برسد و زبان بریزد!

این روزها می گذرد و فردایی هم هست که در پیشگاه پروردگار حکیمی بزرگ را که شب و روز بر مظلومیت ها و محرومیت ها اشک می ریخت و می نالید، و همه زندگی اش را وقف مجاهدت های بزرگ کرده بود مقابل کسانی بیاورند که مناصب را تقسیم کرده اند و کشور و مردم و دین را به این روز کشانده اند!

این نوشته با عنوان “فقط باید گریست؛ وقتی شیخی به علامه‌‍‌ حکیمی توهین می‌کند!” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا