اجتماعی

بازدید معاون اول قوه قضاییه از مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی- اخبار حقوقی و قضایی – اخبار اجتماعی تیتروز

بازدید معاون اول قوه قضاییه از مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی- اخبار حقوقی و قضایی – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون اول قوه قضاییه صبح امروز سوم شهریور ماه از مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی بازدید کرد.

وی ضمن حضور در بخش‌های مختلف این مجتمع قضایی، به بررسی پرونده‌ها پرداخت.

معاون اول قوه قضاییه در ابتدای این بازدید، در شعب تجدید نظر حضور یافت و برخی از پرونده‌ها را مورد ارزیابی شد و بر لزوم تسریع در رسیدگی‌های قضایی جهت احقاق حقوق شهروندان تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصدق در ادامه ضمن حضور در شعب کیفری دو، به بررسی پرونده‌های معوق و مسن پرداخت.

معاون اول قوه قضاییه همچنین با حضور در شعب بازپرسی، فرآیند صدور کیفرخواست در این شعب را مورد ارزیابی قرار داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصدق در جریان حضور در «مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی» با برخی از مراجعان دیدار کرد و ضمن استماع درخواست‌ها و مشکلات آن‌ها، دستورات لازم را جهت پیگیری صادر کرد.

معاون اول قوه قضاییه پس از بازدید از بخش‌های مختلف «مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی» در جلسه‌ای با حضور مدیران قضایی دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب تهران حضور یافت و مهم‌ترین چالش‌های این مجتمع را مورد بررسی قرار داد.

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “بازدید معاون اول قوه قضاییه از مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی- اخبار حقوقی و قضایی – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا