فرهنگ و هنر

آخر هفته چه فیلم هایی از تلویزیون پخش می شود؟

آخر هفته چه فیلم هایی از تلویزیون پخش می شود؟” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

در روزهای پایانی هفته ۳۹ فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه های سیما پخش می شود. «نجات لونا»، «هلن» و «روحینا»، سه اثر جدیدی هستند که این هفته برای نخستین بار از تلویزیون پخش می شوند.

به گزارش تیتروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «رودخانه خونین»، «جهان پهلوان تختی»، «الله یار و مهرو»، «مرغ دریایی»، «پرنده طلایی»، «ماجرای نیمروز»، «زخم کاری»، «سلحشور»، «بادیگارد محبوب من»، «نجات لونا»، «قدرت طبیعت»، «سالی»، «قول»، «زندگی یک حشره»، «آرتی ماجرا آغاز می شود»، «هلن»، «دره انتقام»، «راننده»، «خاتم شیراز»، «سفر آیلو»، «لبخند تیم تالر»، «امی و غازهای وحشی»، «نجات آقای وو»، «ماموران بزرگراه»، «سرتو بدزد رفیق»، «پهلوان هرگز نمی میرد»، «نامه رسان»، «سپر»، «هدیه نهایی»، «موج انفجار»، «کنوک»، «ماداگاسکار ۱»، «اردک اردک غاز»، «معلمم را کوچک کردم»، «غلامرضا»، «منطقه مرده»، «به خاطر هانیه»، «سما در آتش» و «روحینا» پنج‌شنبه و جمعه ۴ و ۵ شهریور ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

**** شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «رودخانه خونین» به کارگردانی «وس میلر»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی جورج لوپز، جیانی کاپالدی و جان کوساک؛ در مورد پسر یک قاضی موفق است که به دست دو پلیس به قتل می رسد ولی دادگاه آنها را مجرم نمی شناسد و آزاد می شوند. کارآگاهی مدارکی دال بر تخلف دادگاه در اختیار پدر قرار می دهد که …

**************************************************

فیلم سینمایی «جهان پهلوان تختی» به کارگردانی «علی حاتمی و بهروز افخمی»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک کارگردان و همسرش می خواهند پروژه ناتمام علی حاتمی که زندگی غلامرضا تختی بود را به اتمام برسانند. آن دو تحقیقاتی می کنند تا بفهمند که علت اصلی مرگ تختی چه بوده است که …

فریبرز عرب نیا و نیکی کریمی در فیلم سینمایی «جهان پهلوان تختی» هنرنمایی کرده‌اند.

**************************************************

**** شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «الله یار و مهرو» به کارگردانی «یوزیر زهیرخان»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: الله یار پسر بچه ای است که با پدر جنگلبانش زندگی می کند. شبی الله یار با صدایی بیدار شده و به حیاط خانه می رود و متوجه می شود که یک بز کمیاب به نام بز مار خور در یک جعبه در حیاط آن ها افتاده است. شکارچی برای پس گرفتن مارخور به پدر الله یار حمله کرده و بز و الله یار را با خود می برد. الله یار وقتی ماشین می ایستد، با مارخور فرار می کند. الله یار و مارخور که نامش مهرو است با هم به سمت سیاکوه به راه می افتند تا خانواده مهرو را از خطر بازگشت شکارچی ها آگاه کنند ولی…

**************************************************

فیلم تلویزیونی «مرغ دریایی» به کارگردانی «مرتضی مطوری»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱:۴۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: عاطفه پرستار جوانی است که در آستانه ازدواج با نامزدش امیر است. آنها پیگیر مقدمات مجلس عروسی هستند، تا این که به دلیل شیوع بیماری کرونا مجبور می شوند مراسم عروسیشان را برای بار چندم عقب بیندازند.

خدیجه بابادی، علیرضا پریشانی، حسن سلیمی فر و عاطفه تندل در این فیلم بازی کرده‌اند.

**************************************************

انیمیشن «پرنده طلایی» به کارگردانی «مجید شاکری»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۷:۴۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

پرندۀ طلایی یک کبوتر آزاد به نام طوفان است که در پی یک جای مناسب برای زندگی راه بسیار طولانی را طی کرده است.

**************************************************

فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی «محمدحسین مهدویان»، شنبه ۶ شهریور ماه ساعت یک بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم به ترورهای سال ۱۳۶۰ به دست گروه مجاهدین می‌پردازد.

مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر و مهرداد صدیقیان در فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» ایفای نقش کرده اند.

**************************************************

**** شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «زخم کاری» به کارگردانی «محمد حمزه ای»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: نگار و بهرام به هم علاقمند هستند ولی آقای ذبیحی پدر نگار با ازدواجشان مخالف است. بهرام یک هکر است که قبلا یک بار به زندان افتاده است. از  جواهر فروشی آقای سعادتمند سرقت می شود و بعد هم ذبیحی را که از فرش فروشی بیرون می آید می گیرند و بعد پلیس او را بازداشت می کند. در تحقیقات پلیس مشخص می شود یک نفر که شبیه بهرام است با یک زن و مرد دیگر دزدی را انجام داده اند و پلیس آنها را مرده در یک ویلای خارج شهر پیدا می کند و بهرام فقط به خواست ذبیحی دوربین های سعادتمند را هک کرده است و تمام نقشه های بعدی و کشتن افرادی که دزدی را انجام داده اند با نقشه ذبیحی انجام شده است و بعد از دزدی سارقین را با مشروب آلوده کشته است تا …

محمد حاتمی، امیر سماواتی، علیرضا ساوه درودی و مجتبی فلاحی در فیلم تلویزیونی «زخم کاری» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سلحشور» به کارگردانی «شاد علی»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی دیلجیت دوسانجه، تاپسی پانو، انگاد بدی و ویجای راز؛ بر اساس گوشه ای از زندگی واقعی ساندیپ سینگ کاپیتان تیم ملی هاکی هندوستان ساخته شده است.

**************************************************

فیلم سینمایی «بادیگارد محبوب من» به کارگردانی «سامو کام بوهانگ»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ژاکین چان و کین کین لی آمده است: دینگ بادیگارد بازنشسته است که به شدت افسرده و تنهاست، او سال ها پیش روزی مسئول نگهداری از نوه دختری خود می شود اما با یک سهل انگاری نوه وی مفقود شده و دینگ که در تمام عمر محافظ شخصی افراد زیادی بوده در مواجهه با این اتفاق از همان زمان دچار شوک روحی می شود، دخترش نیز برای همیشه با او قطع ارتباط می کند.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «نجات لونا» به کارگردانی «خالد کیسار»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لیزا ویکار، کارلو لیوبک، برانکو توموویچ و رینر بوک خواهید دید: لونا دختری جوان به همراه پدر و مادر و خواهر کوچکش برای تعطیلات به یک منطقه کوهستانی می روند که ناگهان مورد حمله افرادی قرار گرفته و تمام اعضا خانواده در این حمله کشته می شوند. اما لونا موفق به فرار می شود. لونا متوجه می شود پدرش سال های سال با یک گروه تبهکاری بین المللی همکاری می کرده ولی از یک جایی به بعد قصد جبران داشته لذا با سیستم ها و سازمان های امنیتی آلمان همکاری می کند تا این باند خطرناک و بزرگ دستگیر شوند.

**************************************************

فیلم سینمایی «قدرت طبیعت» به کارگردانی «مایکل پالیش»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم با بازی امیل هرش، کیت باسورث، مل گیبسون، دیوید زایاس و استفانی کایو؛ در پورتوریکو و در زمانی که طوفان شدیدی در راه است روایت می شود. یک گروه سارق حرفه ای تابلوهای نقاشی عتیقه برای سرقت به آدرس محل نگهداری تابلوهای عتیقه که در آپارتمانی می باشد می روند و …

**************************************************

**** شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «سالی» به کارگردانی «کیلینت ایست وود»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

خلاصه داستان فیلم با بازی تام هنکس، آرون ایکهارت و لارا لینی؛ درباره سالی خلبان هواپیمایی است که به محض بلند شدن از یکی از فرودگاه‌های نیوریوک موتورهایش را از دست می‌دهد و تصمیم می‌گیرد بهترین و تنهاترین روش ممکن را انتخاب کند و هواپیما را روی آب‌های رودخانه‌ی هادسون بنشاند.

**************************************************

فیلم سینمایی «قول» به کارگردانی «چن کایگه»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جانگ دونگ گون، هیروکی سانادا و سیسیلیا چئونگ آمده است: چین چنگ دختر بچه گرسنه کلوچه ای را از دست مردی که در جنگ مرده می دزدد و با پسر فرمانده بر سر کلوچه درگیر می شود و با فریب دادن او کلوچه را با خود می برد، اما کلوچه در آب می افتد. فرشته ای به نام مانشن کلوچه او را پیدا می کند و با او معامله ای می کند که چین چنگ می پذیرد.

**************************************************

**** شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «زندگی یک حشره» به کارگردانی «جان لستر»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: در هر فصل، مورچه‌ها مجبورند تا برای حشرات بیگانه که قوی‌تر از آن‌ها هستند، آذوقه جمع کنند و بیشتر ذخیره‌ی خود را به آن‌ها بدهند. فلیک که مورچه‌ای جوان و ماجراجو است تصمیم می‌گیرد تا به جای دوری برود و کمک بیاورد تا …

**************************************************

فیلم سینمایی «آرتی ماجرا آغاز می شود» به کارگردانی «هانگ ون چانگ»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ریکی هسیائو، هسیائو شان هسو و چیا چیا پنگ آمده است: مو صاحب یک ربات به نام آرتی است که یادگار پدرش است او با آرتی در مسابقات رزمی شرکت کرده و برنده شده است و آرتی تمام رقیب های خود را از شکست داده است. از طرفی مو و خواهرش تانگ به دنبال این نیرو هستند آنها در مسیر یافتن این نیروی مرموز با قبیله ای به نام لوپ برخورد می کنند که منبع و محل این نیرو را در اختیار گرفته اند.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «هلن» به کارگردانی «متوکوتی خاویر»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آنا بن، لال، نوبل بابا توماس، آژو، رونی دیوید و بینو پاپو خواهیم دید: هلن دختر جوانی است که با پدرش زندگی می کند. او لیسانس پرستاری دارد ولی در یک رستوران کار می کند و قصد دارد که به کانادا برود. نامزدش آسا هم به دنبال یک کار بهتر می خواهد به چنای برود در همان روز سفر آسا، هلن در سردخانه رستوران گیر می افتد و …

**************************************************

**** شبکه نمایش

فیلم سینمایی «دره انتقام» به کارگردانی «ریچارد تورپ»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی برت لنکستر، رابرت واکر، جوان درو، سالی فارست، جان ایرلند و ری کالینز خواهید دید: یکی از گله داران بزرگ پسری یتیم را بزرگ کرده و موجب تنفر پسر خود می شود. در حالی که آن دو بزرگ می شوند، خشمش تبدیل به نفرت شده و در نهایت پسر واقعی برای برادر نانتی خود پاپوش درست می کند و …

**************************************************

فیلم سینمایی «راننده» به کارگردانی «جرمی راش»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی فرانک گریلو، کاتلین کارمیچل و گرات دیلاهانت؛ درباره ویلمن راننده ای حرفه ای است که به دلیل همدستی در یک سرقت سه سال در زندان بوده و حالا بعد از آزادی مقروض است و برای نجات خانواده اش تصمیم می گیرد رانندگی در سرقتی را که مردی مرموز به نام هندلر از طریق دوستش کلی به او پیشنهاد داده بپذیرد.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «خاتم شیراز» به کارگردانی «ایمان افشاریان»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: حاج محمود که استاد خاتم کاری است قصد دارد برای حرمیین عسکریین عراق صندوق خاتم کاری بسازد. اما بیماری قلبی او را روانه بیمارستان می کند. بهروز پسرش به او قول می دهد کار صندوق را به پایان برساند.

زهرا سعیدی، مهدی فقیه، سلمان فرخنده، سوده شرحی در فیلم تلویزیونی «خاتم شیراز» بازی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سفر آیلو» به کارگردانی «گیوم مایادچفسکی»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی آلدبرت و پرینسی گذاری درباره حیات وحش و حیواناتی است که در اولین سال زندگی خود سعی دارند راه بقای خود را پیدا کنند ولی مسیر سختی در پیش دارند.

**************************************************

فیلم سینمایی «لبخند تیم تالر» به کارگردانی «آندریاس درِسِن»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آروِد فرِیز، جاستوتس وُن دونانی و اکسِل پرال خواهیم دید: تیم تالر پسر بچه ای است که همیشه می خندد تا این که فردی ثروتمند و بدجنس به نام بارون او را در محل مسابقه سوارکاری می بیند و متوجه خنده او می شود. تیم دوست دارد که در مسابقات شرط بندی بر روی اسب ها برنده شود ولی موفقیتی ندارد. بارون با دیدن این دغدغه، به تیم پیشنهاد می دهد که خنده اش را به او بفروشد و در مقابل هر شرط بندی ای بکند برنده شود.

**************************************************

فیلم سینمایی «امی و غازهای وحشی» به کارگردانی «کارول بالارد»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی جف دانیلز، آنا پاکوئین و دانا دلانی داستان زندگی یک دختر بچه و پدرش در کاناداست. امی دختری است که در اثر یک تصادف مادرش را از دست می دهد. پدر و مادرش قبلا از هم جدا شده بودند بنابراین امی نزد پدرش می رود و در منزل او که دردل یک منطقه جنگلی است زندگی می کند. امی ابتدا احساس خوبی ندارد ولی یک روز که کارگرها مشغول قطع درختان بوده و لانه غازها را خراب کرده بودند امی تخم این پرنده ها را پیدا کرده و به خانه می برد. غازها یکی یکی از تخم بیرون می آیند و به امی انس می گیرند.

**************************************************

فیلم سینمایی «نجات آقای وو» به کارگردانی «دینگ شنگ»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی اندی لایوو، لیو یی و کوآنگ یوآن؛ درباره گروهی آدم‌ربا به رهبری هوا ژانگ است که معمولاً سعی می‌کنند آدم‌هایی را که وضع مالی خوبی دارند را ربوده و از طریق اخاذی امرار معاش نمایند. آنها به‌طور اتفاقی با ستاره سینمای هنگ‌کنگ آقای وو برخورد کرده و او را می‌ربایند.

**************************************************

فیلم سینمایی «ماموران بزرگراه» به کارگردانی «جان لی هنکوک»، پنج شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کوین کاستنر، وودی هارلسون و کیتی بیتس خواهیم دید: در سال ۱۹۳۴ در تگزاس آمریکا یک زندانی باسابقه به نام کلاید توسط نامزدش بانی با شلیک به مامورین مراقب از محوطه کار موفق به فرار می شود. آنها با هم دست به جنایات زیادی در مناطق مختلف می زنند و آرامش را از مردم می گیرند تا آنجا که فرماندار دستور قتلشان را صادر می کند و برای این کار فرانک را استخدام می کند و او هم با یکی از دوستان قدیمی اش پس از خریدن اسلحه راهی جاده ها می شوند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سرتو بدزد رفیق» به کارگردانی «سرجو لئونه»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی راد استایگر و جیمز کابرن خواهیم دید: خوان میراندا، دهقان مکزیکی، با پدر و شش فرزندش به راهزنی روی می آورد. آنان به شان مالوری، متخصص انفجار ایرلندی، برمی خورند و خوان فکر می کند که با کمک شان می تواند به آرزوی قدیمی اش سرقت از بانک شهر  برسد.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «پهلوان هرگز نمی میرد» به کارگردانی «محمد کریمی»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این‌ فیلم دارای تم ورزشی‌ است و سعی شده مرام پهلوانی جهان ‌پهلوان تختی به ‌تصویر کشیده شود تا جوانان به ‌سمت و سوی کشتی و ورزش‌های زورخانه‌ای سوق داده شوند.

جعفر دهقان، سعید کریمی، مهدی فقیه، پریسا گلدوست، شیوا خسرومهر، کیانوش گرامی، اسدالله یکتا، منصور خاکی در فیلم تلویزیونی «پهلوان هرگز نمی میرد» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «نامه رسان» به کارگردانی «مگ رایان»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی تام هنکس، مگ رایان و سام شیپارد خواهیم دید:  هومر پسری نوجوان به تازگی و با اصرار به عنوان نامه رسان در یک دفتر تلگراف مشغول به کار شده است. پدر هومر چند سال قبل مرده است و حالا برادر بزرگ تر هومر به نام مارکوس به دلیل مشکلات مالی خانواده و برای تامین مخارج به ارتش پیوسته و در جنگ جهانی دوم به آن سوی اقیانوس ها اعزام شده. این سربازها که عموما به دلیل مشکلات مالی به ارتش پیوسته اند و علاقه ای ندارند که در تجاوز به کشوری در آن سوی کره زمین شرکت داده شوند و لحظه شماری می کنند تا به خانه برگردند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سپر» به کارگردانی «جی وار واسو»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ایتی آچاریا، جوی بادلانی و دیریتمان چاتاری خواهید دید: جایاراما مرد جوانِ نابینایی است که از طریق حس شنوایی و لامسه به خوبی می تواند مشکلاتش را از نابینایی کمتر کند.

**************************************************

فیلم سینمایی «هدیه نهایی» به کارگردانی «مایکل او ساژبل»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی درو فولر، جیمز گارنرو ابیگیل برسلین؛ درباره جیسون است که رابطه ساده‌ای با پدربزرگ ثروتمندش هاوارد رد استیونس دارد. صحبت‌های آنها با یکدیگر صادقانه نیست و فقط مادیات مطرح است. جیسون فکر می‌کند وقتی هاوارد بمیرد، اوضاع زندگی‌اش تغییر می‌کند و در واقع صاحب همه چیز می‌شود. وقتی هاوارد می‌میرد، جیسون در کانون تجربه‌ای جدید و از پیش طراحی شده توسط پدربزگش قرار می‌گیرد.

**************************************************

فیلم سینمایی «موج انفجار» به کارگردانی «هرمان یو»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اندی لو، یو جینگ و جیا سانگ خواهیم دید: چئونگ افسر خنثی سازی بمب در اداره پلیس به تازگی زندگی مشترک خود را شروع کرده است اما درگیر یک پرونده تروریستی بزرگ می شود.

**************************************************

فیلم سینمایی «کنوک» به کارگردانی «لوران لوی»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی عمر سی، الکس لوتس، آنا ژیراردو، سابین آزما، پاسکال البه و اودره دانا؛ درباره دکتر  ناک است که یک سارق بوده و اکنون به یک پزشک تغییر پیدا کرده است.

**************************************************

**** شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «ماداگاسکار ۱» به کارگردانی «اریک دارنل و تام مک‌گرت»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

«ماداگاسکار» داستان حیواناتی است که در باغ وحش شهر نیویورک زندگی می کنند.

**************************************************

فیلم سینمایی «اردک اردک غاز» به کارگردانی «کریس جنکینس»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: پنگ، غاز جوان و دو جوجه اردک که از دسته‌هایشان جامانده‌اند با هم هم‌سفر می‌شوند تا به دسته خود برسند.

**************************************************

**** شبکه امید

فیلم سینمایی «معلمم را کوچک کردم» به کارگردانی «سیون یولتروالت»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی سابین لودینگ، آنجا کلینگ و اسکار کیمار خواهیم دید: پسری که تازه به مدرسه جدید رفته است می فهمد که معلمشان کوچک شده است و از طرفی هیات مدیره قصد خراب کردن مدرسه را دارد و وی باید بتواند در مدت ۲۴ ساعت دوباره خانم معلم را به حالت قبلی برگرداند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «غلامرضا» به کارگردانی «هاشم علیایی مقدم»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این فیلم داستان نوجوان کشتی‌گیری است به نام رضا که علاقۀ زیادی به غلامرضا تختی اسطورۀ کشتی ایران دارد. او باانگیزۀ زیاد تلاش کرده تا مانند این اسطورۀ جاویدان پهلوانی در میدان مسابقه پیشتاز باشد.

حسین خانی بیک، منوچهر علیپور، شیوا خسرو مهر و سهراب نیک‌فرجاد در فیلم تلویزیونی «غلامرضا» نقش‌آفرینی می‌کنند.

**************************************************

**** شبکه افق

فیلم سینمایی «منطقه مرده» به کارگردانی «دیوید کراننبرگ»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی کریستوفر واکن، بروک آدامز، تام اسکریت و هربرت لام؛ درباره جانی معلم مدرسه و در آستانه ازدواج است. او در سانحه اتوموبیل به شدت مجروح و به مدت پنج سال در بیمارستان در کُما می مانَد. پس از به هوش آمدن متوجه می شود که دچار یک حالت ماوراء طبیعه شده و در پی تماس فیزیکی با افراد، رویدادهایی در رابطه با گذشته، حال یا آینده آنها را در ذهنش می بیند.

**************************************************

فیلم سینمایی «به خاطر هانیه» به کارگردانی «کیومرث پوراحمد»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ناخدا علو با چهارده مرد دیگر برای صید به دریا می‌روند. ولی همه بجز ناخدا صید دریا می‌شوند و مردم ناخدا را مسبب مرگ عزیزانشان می‌دانند و به او و خانواده‌اش حمله می‌کنند و در این بین دختر خردسال ناخدا هانیه فلج می‌شود. ناخدا و خانواده‌اش آنجا را ترک می‌کنند و به بوشهر می‌روند. ناخدا نذر کرده که شب دهم محرم تا صبح دمام بزند تا هانیه شفا یابد اما مرگ امانش نمی دهد. پس از ناخدا پسر او تصمیم می گیرد …

مهوش افشارپناه، رحیم هودی، علی قربانی و مهدی فقیه در فیلم سینمایی «به خاطر هانیه» ایفای نقش کرده اند.

**************************************************

**** شبکه شما

فیلم تلویزیونی «سما در آتش» به کارگردانی «فریدالدین نیکجو»، پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: جوانی به نام بهزاد به عنوان مسئول بخشی از یک پروژه پاکسازی مین و تفحص پیکر شهدا در جنوب است و همسرش لعیا که خود اصلیتی جنوبی دارد همراه او است. لعیا نماینده مردم روستاهای محروم منطقه است که عمدتاً نیازمند آبرسانی ‏اند. از سوی دیگر مهندس رزمجو که خود از رزمندگان دوران جنگ بوده در حال انجام ساخت سدی بزرگ است تا عملیات آبرسانی به روستاها محقق شود. این دو پروژه همزمان مخاطراتی دارد؛ زیرا با رهاسازی آب و فشار حاصله، مین ‏ها عمل کرده و باعث از میان رفتن باقیمانده پیکر شهدا از جمله خلیل صداقت پدر لعیا می‏ شود که به عنوان فرمانده عملیاتی جنگی در این منطقه، مفاتیحی به همراه داشته.

نسیرن مقانلو، راعد تمیمی، منصور نواصری و رضا حیاتی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی جدید «روحینا» به کارگردانی « عبدالرضا صادقی جهانی»، جمعه ۵ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

«روحینا» روایت زنی با همین عنوان و اهل کشور افغانستان است که همسرش سیدرضا در بحبوحه حضور تروریست‌های داعشی در سوریه به جمع مدافعان حرم پیوسته و این خود سرنوشت جدیدی را برای او و خانواده‌اش رقم می‌زند.

نازنین رحیمی، مهری‌سادات آل آقا، حشمت آرمیده، ساقی زینتی، مرتضی کاظمی، حسن خوانساری، مهدیس فراهانی، امین تیموری، محمد کدخدازاده، بشیر احمد و مهدی زمین‌پرداز از جمله بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “آخر هفته چه فیلم هایی از تلویزیون پخش می شود؟” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا