عمومی

ادامه منع تردد بین استانی تا پایان هفته  – تیتروز | خبر جدید

ادامه منع تردد بین استانی تا پایان هفته  – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز، سرهنگ مصطفی دالوند اظهار داشت: به رغم پایان یافتن تعطیلات شش روزه، ممنوعیت‌های ترافیکی بین استانی تا پایان هفته پا برجا است و کماکان ورود خودورهای غیربومی به داخل استان و خروج خودروهای بومی از استان ممنوع است.

وی با اشاره به کاهش محسوس ترددها در مبادی ورودی و خروجی استان افزود: مردم با لغو سفرهای غیر ضروری در این مرحله از اجرای طرح، بیشترین همکاری و همراهی را با پلیس داشته اند.

رئیس پلیس راه لرستان ادامه داد: با توجه به حساسیت شرایط فعلی و تاکید ستاد مقابله با کرونا، در این مرحله از اجرای طرح علاوه بر اعمال جریمه یک میلیونی برای رانندگان متخلف، سعی شده رانندگان متخلف به شهرهای مبدا و محل سکونت عودت داده شوند.

سرهنگ دالوند تاکید کرد: تمام مجوزهای صادره توسط فرمانداری‌ها مبنی بر تردد بین استانی نیز از درجه اعتبار ساقط می‌شود و هموطنان به امید مجوزهای صادر شده از ۲۴ مرداد ماه تا پنج شهریور که پایان طرح است، راهی سفر نشوند زیرا از ادامه سفر آنها جلوگیری خواهد شد.

وی عنوان کرد: مطابق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، استثنائاً افرادی کار ضروری دارند و این کارها جزو مواردی است که توسط وزارت کشور به فرمانداری‌ها ابلاغ شده، می‌توانند از تاریخ ۲۴ مرداد ماه به بعد از فرمانداری به صورت محدود و روزشمار مجوز تردد بگیرند.

رئیس پلیس راه لرستان گفت: منع تردد فقط مختص بین استان‌ها است و تردد بین شهرهای یک استان ممنوعیتی ندارد و همین طور تردد برای ناوگان بار و مسافر منعی ندارد.

سرهنگ دالوند افزود: مقررات منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ شب تا سه صبح در معابر درون شهری کلیه شهرهای استان همچنان در دستور کار است.

این خبر با عنوان “ادامه منع تردد بین استانی تا پایان هفته  – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا