اقتصادی

موانع توسعه فولاد هرمزگان برطرف شود

موانع توسعه فولاد هرمزگان برطرف شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

موانع توسعه فولاد هرمزگان برطرف شود

در نشستی با حضور مدیرعامل فولاد‌ هرمزگان‌ و رئیس مجمع نماینگان استان هرمزگان مشکلات موجود در راه توسعه و تولید فولاد هرمزگان بررسی و بر رفع موانع تولید و پشتیبانی از طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید شد.


مرادی در این نشست با ذکر اینکه فصل جدیدی برای توسعه و تولید آغاز شده عنوان کرد: باید تلاش کرد هر آنچه به عنوان مانع تولید شناخته می شود، مرتفع گردد.


 وی توجه به خستگی مردم و بی اعتمادی شکل گرفته در جامعه را مهم دانست و ریشه این بی اعتمادی ها را در عملکرد دولت ها دانست و تاکید کرد: ترمیم و بازسازی این اعتماد منوط به این است که حرکتی انجام داده و انقلابی عمل کنیم. مدیران بایستی از حداقل امکانات حداکثر استفاده را ببرند.


وی به موانع توسعه فولاد هرمزگان اشاره کرد و اظهار داشت در بحث توسعه فولاد هرمزگان ، موضوع زمین و برق بایستی پیگیری و مشکلات این شرکت حل شود . 


نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس همچنین از قول وزیر صمت برای حل مشکلات برق صنایع کشور،خبر داد.


در ادامه، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان ضمن تقدیر از دکتر مرادی رئیس مجمع نمایندگان استان برای همکاری های بی دریغ ایشان در حمایت از فولاد هرمزگان،گفت: بر اساس فرامین مقام معظم رهبری و تاکید رئیس جمهور محترم  بایستی ترمیم اعتماد از دست رفته مردم را در اولویت قرار دهیم. 


وی اظهار کرد: دکتر مرادی فعالیت های بسیار زیادی را در حمایت از توسعه و تولید دارند. توسعه در صنعت منجر به اشتغال زایی خواهد شد و تلاش و حمایت های دکتر مرادی در این حوزه قابل تقدیر است.


مدیرعامل فولاد هرمزگان با اعلام آمادگی این شرکت برای اجرای طرح های توسعه ای اظهار کرد:  فولاد هرمزگان در بحث های توسعه ای پیش قدم و در صورت رفع موانع موجود این امر به سرعت آغاز خواهد شد . 


معروفخانی به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تولید اشاره و گفت: در صورت رفع موانع تولید از جمله قطعی برق که خسارات سنگینی به حوزه وارد کرده، آماده ایم با تلاش گسترده جهشی در تولید رقم بزنیم و در کنار حمایت از صنایع داخلی، با  صادرات محصول، ارزآوری را برای کشور داشته باشیم.


 


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “موانع توسعه فولاد هرمزگان برطرف شود” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا