حوادث

مسدود شدن محور «یاسوج_ بابامیدان» درپی پرخورد کامیون با تونل

مسدود شدن محور «یاسوج_ بابامیدان» درپی پرخورد کامیون با تونل” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مسدود شدن محور «یاسوج_ بابامیدان» درپی پرخورد کامیون با تونل

تیتروز/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد از مسدود شدن بزرگترین تونل محور یاسوج به بابامیدان خبر داد.

سرهنگ بهنام ویسی پور در گفت و گو با خبرنگار تیتروز افزود: ساعت ۱۳ امروز پنجشنبه۱۱ شهریورماه ۱۴۰۰ در حوزه استحفاظی استان فارس این حادثه اتفاق افتاد.
وی اظهار کرد: بزرگترین تونل محور یاسوج به بابامیدان به علت برخورد یک دستگاه کامیون کمرشکن با بار ترافیکی به عرض ۶ متر از سمت شهرستان نورآباد با بدنه تونل، این محور مسدود شده است.
رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هم اکنون تردد از جاده قدیمی یاسوج به امید آن در حال انجام است.
ویسی پور بیان کرد: نیروهای راهداری و پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد و استان فارس در تلاش برای در تلاش برای بازگشایی این محور هستند.
گفتنی است که این تونل دو کیلومتری به دلیل عبور کمرشکن با بار ترافیکی به عرض ۶ متر مسدود شده است.
انتهای پیام

این خبر با عنوان “مسدود شدن محور «یاسوج_ بابامیدان» درپی پرخورد کامیون با تونل” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا