استان ها

بی احتیاطی راننده و نقص فنی مینی بوس موجب کشته شدن 16 نفر و 10 مجروح شد

بی احتیاطی راننده و نقص فنی مینی بوس موجب کشته شدن ۱۶ نفر و ۱۰ مجروح شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛سرهنگ عیسی گوهری شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: پیرو خبری مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در کیلومتر ۴۲ محور فرعی سروآباد – کامیاران بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تیم ویژه پلیس راه وقوع این سانحه رانندگی را بررسی کرد، افزود: کارشناسان وقوع این حادثه را ناشی از بی احتیاطی راننده مینی‌بوس اعلام کردند که با وجود نقص فنی در سیستم ترمز به علت استفاده مکرر در شیب سرازیری به رانندگی ادامه داده و در کنترل وسیله نقلیه ناتوان بود.

جاده سروآباد – کامیاران در محدوده جاده مریوان – کامیاران به طول ۱۴۱ کیلومتر قرار دارد یکی از محورهای حادثه خیز استان کردستان است.

این حادثه در جاده فرعی این مسیر و در محدوده پالنگان رخ داده است.

 

این مقاله با عنوان “بی احتیاطی راننده و نقص فنی مینی بوس موجب کشته شدن ۱۶ نفر و ۱۰ مجروح شد” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا