بین المللی

دمشق: غرب شورای امنیت را به ابزاری برای بدنام کردن سوریه تبدیل کرده است- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

دمشق: غرب شورای امنیت را به ابزاری برای بدنام کردن سوریه تبدیل کرده است- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، «بسام صباغ» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در جلسه دیشب شورای امنیت گفت که زیر سوال بردن همکاری سوریه با سازمان منع گسترش سلاح‌های شیمیایی وارائه تصاویر نادرست از طریق سیاسی کردن مسایل فنی از سوی برخی کشورها، جای تاسف دارد.

به گزارش سانا، صباغ تأکید کرد که بعضی کشورهای غربی شورای امنیت را به ابزاری برای سیاه نمایی و بدنام کردن سوریه از طریق سیاسی کردن مسایل فنی وزیر سوال بردن همکاری سوریه با سازمان منع گسترش سلاح‌های شیمیایی و افترا و ترویج اکاذیب مبدل کرده‎اند.

وی ادامه داد: سوریه بارها به کارگیری سلاح‌های شیمیایی توسط هر طرف یا در هر جای و تحت هرگونه شرایط اعلام کرده است.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل افزود: مقامات آمریکایی برخورد دشمنانه خود را از طریق استفاده از ابزارهای عملی مختلف جهت راه اندازی جنگ همه جانبه علیه ملت سوریه ادامه می‌دهند.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “دمشق: غرب شورای امنیت را به ابزاری برای بدنام کردن سوریه تبدیل کرده است- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا