استان ها

معرفی بهترین‌های پژوهش در حوزه کووید-۱۹/ دانشگاه لرستان حائز رتبه اول شد

معرفی بهترین‌های پژوهش در حوزه کووید-۱۹/ دانشگاه لرستان حائز رتبه اول شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/لرستان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: این دانشگاه در حوزه مدیریت پژوهش کووید -۱۹ حائز رتبه برتر کشور شد.

دکتر ابراهیم فلاحی در گفت‌وگو با تیتروز اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی لرستان در بحث فعالیت خلاقانه در مدیریت پژوهش با موضوع کووید -۱۹ به عنوان دانشگاه برتر از سوی کمیته ساماندهی تحقیقات کووید-۱۹ کشور معرفی شد.

وی ادامه داد: عنوان تحقیق برگزیده شده ” طراحی و توسعه فرآیند مدیریت طرح‌های تحقیقاتی مرتبط با کووید-۱۹ بوده که توسط خودم انجام شده است.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: پس از دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دانشگاه‌های ایران و کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.

فلاحی اضافه کرد: همچنین دانشگاه علوم پزشکی لرستان در محوز فعالیت خلاقانه در مراکز تحقیقاتی سراسر کشور رتبه دوم را کسب کرد.

وی گفت: در این بخش ۲۹ دانشگاه شرکت کردند که دانشگاه علوم پزشکی لرستان در مرکز تحقیقات هپاتیت اقدام به فعالیت خلاقانه کرد و مرکز تشخیص مولکولی کرونا ویروس(کووید-۱۹) را ایجاد کرد و این موضوع سبب معرفی دانشگاه به عنوان رتبه دوم در سطح کشور شده است.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “معرفی بهترین‌های پژوهش در حوزه کووید-۱۹/ دانشگاه لرستان حائز رتبه اول شد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا