فناوری

خلافی خودروی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن استعلام کنید

خلافی خودروی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن استعلام کنید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، پرداخت خلافی از جمله وظایف صاحب هر وسیله نقلیه هنگام فروش خودرو است. باتوجه به توسعه خدمات برخط و امکان انجام فعالیت‌های گوناگون به صورت غیرحضوری پرداخت خلافی و سایر قبوض راهنمایی و رانندگی نیز به صورت برخط امکان‌پذیر است.

مهندسان جوان ایرانی اپلیکیشنی را طراحی کردند که سرویس‌های مختلفی را در ارتباط با قبوض راهنمایی و رانندگی و سایر ادارات خدماتی نظیر اداره برق و سازمان آب ارائه می‌دهد. از جمله خدمات این برنامه می‌توان استعلام و پرداخت کلیه قبوض میان دوره و پایان دوره آب، برق، گاز، تلفن ثابت و عوارض شهرداری، پرداخت سایر قبوض مانند مالیات و … از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت، پرداخت کلیه جرایم رانندگی، استعلام و پرداخت خلافی موتورسیکلت، پرداخت عوارض پارک حاشیه‌ای، تبدیل شماره کارت به شماره شبا ، شماره حساب به شماره شبا و بالعکس را نام برد. گروه پشتیبانی این اپلیکیشن در طول مدت شبانه‌روز پاسخگوی مشکلات کاربران هستند. این برنامه به صورت رایگان از فروشگاه‌های مجازی تلفن همراه قابل دانلود و نصب است.

انتهای پیام/۴۱۴۴/

این نوشته با عنوان “خلافی خودروی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن استعلام کنید” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا