بانوان

پیش از پارالمپیک به اهتزاز در آمدن پرچم ایران را تصویرسازی کرده بودیم

پیش از پارالمپیک به اهتزاز در آمدن پرچم ایران را تصویرسازی کرده بودیم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان مربی خوزستانی تیم‌ملی پارا دو و میدانی گفت: پیش از حضور هاشمیه متقیان در پارالمپیک توکیو، به اهتزاز در آمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و پخش سرود کشورمان را از قبل تصویرسازی کرده بودیم.

زهرا کرم زاده امروز (جمعه، ۱۲ شهریور) در مراسم استقبال از او و هاشمیه متقیان‌معاوی بانوی طلایی خوزستان در پارالمپیک توکیو، در فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: این مدال برای ما قابل پیش‌بینی بود زیرا باتوجه به سختی‌هایی که در این مسیر کشیده بودیم، از قبل این نتیجه را پیش‌بینی کرده بودیم. زمانی که داشتیم به توکیو می‌رفتیم، خانم متقیان استرس‌هایی داشت که به او گفتم باتوجه به تلاش‌هایی که داشتیم، مدال تو در توکیو است و ما داریم می‌رویم که مدال را برداریم و بیاوریم.

به گزارش تیتروز، وی ادامه داد: ما حتی تصویرسازی به اهتزاز در آمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و پخش شدن سرود کشورمان را از قبل داشتیم و خدا هم روز مسابقه یاری کرد و توانستیم به موفقیت و آن‌چه پیش‌بینی کرده بودیم، برسیم.

این مربی گفت: رکورد ورزشکار ما عالی بود، البته او دو رقیب سرسخت هم از برزیل و لیتوانی داشت. حتی ورزشکار برزیلی دور از انتظار ما در توکیو رکورد خوبی ثبت کرد اما متقیان هرچه داشت را در زمین اجرا کرد و خدا را شکر توانست دل مردم را شاد کند.

وی بیان کرد: مدال‌آوری در توکیو، ابتدای راه ورزشکار ما است. در ادامه نیز بازی‌های پارآسیایی را داریم که قطعا رکوردها هم افزایش پیدا می‌کند. هدف ما این است، زمانی به رکورد برسیم که فاصله رکوردی‌مان با رقبای اصلی‌ از کشورهای دیگر بسیار باشد.

کرم‌زاده در پایان نیز از حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، نصیری معاون وی و ناصری‌مقدم معاون بانوان این اداره‌کل بابت حمایت‌ها و پشتیبانی‌های‌شان قدردانی کرد و گفت: یک موفقیت به تنهایی امکان‌پذیر نیست و اگر ورزشکاران توانمند حمایت شوند، قطعا به نتیجه می‌رسیم. خوزستان دارای پتانسیل‌ خوبی به ویژه در بخش بانوان است که نیاز به حمایت دارند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “پیش از پارالمپیک به اهتزاز در آمدن پرچم ایران را تصویرسازی کرده بودیم” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا