بین المللی

سوریه: حملات اسرائیل در حمایت از تروریست‌هاست/ سازمان ملل وارد عمل شود- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

سوریه: حملات اسرائیل در حمایت از تروریست‌هاست/ سازمان ملل وارد عمل شود- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، وزارت خارجه سوریه در واکنش به حملات مکرر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این حملات در عزم دولت سوریه در انجام به وظایفش خللی وارد نخواهد کرد.

در نامه وزارت خارجه سوریه به دبیرکل سازمان ملل و رئیس دوره ای شورای امنیت ضمن تاکید بر اینکه دمشق به مبارزه با گروههای تروریستی ادامه می دهد، تاکید شده است: حمله بزدلانه اسرایل به اراضی سوریه در راستای تکمیل سلسله جنایات این رژیم و نقض حاکمیت سوریه و ارتکاب جنایات علیه ملت سوریه است.

وزارت خارجه سوریه بیان کرد: این حمله در راستای حمایت از تروریستها و ادوات رژیم صهیونیستی در سوریه و مانع تراشی در مسیر راهکار سیاسی بحران سوریه است.

وزارت خارجه سوریه از شورای امنیت و سازمان ملل خواست که به مسئولیت خود در راستای منشور سازمان ملل عمل کرده و این حملات و تجاوزات آشکار را محکوم و اقدامات فوری و کوبنده به منظور ممانعت از تکرار آن به عمل آورد.

انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “سوریه: حملات اسرائیل در حمایت از تروریست‌هاست/ سازمان ملل وارد عمل شود- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا