بانوان

پدر بانوی طلایی خوزستان در پارالمپیک: مدال دخترم از دل محرومیت‌ها است

پدر بانوی طلایی خوزستان در پارالمپیک: مدال دخترم از دل محرومیت‌ها است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان پدر بانوی طلایی خوزستان در پاارلمپیک توکیو می‌گوید مدال طلای دخترش از دل محرومیت‌ها به دست آمده است.

کاظم متقیان‌معاوی در گفت‌وگو با تیتروز، اظهارکرد: دخترم از منطقه محرومه ملاشیه رشد کرده است. منطقه‌ای که امکانات نداشت اما او از دل محرومیت‌ها توانست به مدال طلای پارالمپیک برسد.

وی بیان کرد: هاشمیه خودش برای رسیدن به این مدال خیلی تلاش کرد و تمام اعضای خانواده نیز کنار او بودند تا این مدال خوب را کسب کند.

پدر بانوی طلایی خوزستان در پاارلمپیک توکیو درباره حس و حال‌شان در روز مسابقه دخترش، عنوان کرد: زمانی که دخترم مسابقه داشت، همه به خانه ما آمده بودند و وقتی به مدال طلا رسید، همه به جشن و پایکوبی پرداختند و خدا را شکر با این مدال سر همه ما بالا است.

وی بیان کرد: هاشمیه خیلی صبور و باایمان است و او می‌تواند به هدف‌های دیگری هم برسد. در روزهایی که حتی نمی‌توانست برای ورزش به زمین چمن برود، در خانه تمرین می‌کرد.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “پدر بانوی طلایی خوزستان در پارالمپیک: مدال دخترم از دل محرومیت‌ها است” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا