استان ها

ایجاد مرکز تحقیقات فناوری‌های هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی گناباد

ایجاد مرکز تحقیقات فناوری‌های هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی گناباد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

داود کاوه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرنگاران آنا در گناباد از ایجاد مرکز تحقیقات فناوری‌های هوشمند در صنعت برق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد خبر داد و اظهار کرد: پس از کسب مجوز تصویب و راه‌اندازی نخستین مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی (TMC) بین واحدهای خراسان رضوی و نخستین آزمایشگاه مرکزی در حوزه عمران در استان با همت همکاران، ایجاد این مرکز تحقیقاتی از سوی سازمان مرکزی تصویب شد.

وی افزود: آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های کم‌نظیر و بعضاً بی‌نظیر در کشور، اعضای هیئت علمی و کارکنان مجرب و توانمند ازجمله ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد است که منجر به تصویب مرکز تحقیقات فناوری‌های هوشمند در صنعت برق شده و آصف زارع دانشیار گروه مهندسی برق این واحد دانشگاهی نیز به‌عنوان رئیس آن، منصوب شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: با توجه به حرکت دانشگاه‌ها به سمت دانشگاه مسئله محور، مراکز تحقیقاتی در حل چالش‌های منطقه و تقویت ارتباط دانشگاه و جامعه، نقش و جایگاه مهم و اثربخشی بر عهده دارند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/

این خبر با عنوان “ایجاد مرکز تحقیقات فناوری‌های هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی گناباد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا