ورزشی

برنامه ایرانی‌ها در روز دهم پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

برنامه ایرانی‌ها در روز دهم پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، دهمین روز از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو فردا، ۱۲ شهریور برگزار می‌شود و نمایندگان ورزش ایران در رشته‌های دوچرخه‌سواری، دوومیدانی، تکواندو و تیروکمان به رقابت با حریفان خود می‌پردازند. (ساعت تمام مسابقات به وقت ایران است). 

تاکنون ساره جوانمردی در تیراندازی، زهرا نعمتی در تیروکمان، روح الله رستمی در وزنه‌برداری، وحید نوری و محمدرضا خیرالله زاده در جودو و امیر خسروانی، مهدی اولاد، هاشمیه متقیان و سعید افروز در دوومیدانی طلایی‌های کاردوان ایران هستند. 

امان‌الله پاپی، علیرضا مختاری، علی پیروچ و مهدی اولاد در دوومیدانی، امیر جعفری، حامد صلحی پور و منصور پورمیرزایی در وزنه برداری و رمضان بیابانی در تیروکمان موفق به کسب مدال نقره شدند. سامان رضی در وزنه برداری هم موفق به کسب مدال برنز شده است.

کاروان ایران اکنون با ۹ مدال طلا، ۸ نقره و یک برنز در رده سیزدهم جدول مدالها قرار دارد.

دوچرخه سواری

مهدی محمدی در ماده استقامت جاده کلاس C۴_۵ از ساعت ۵ صبح رقابت می‌کند. ۲۵ رکابزن در خط شروع این مسابقه قرار می‌گیرند.

دوومیدانی

حامد امیری در ماده پرتاب نیزه مردان کلاس F۵۴ از ساعت ۵ و ۳۸ دقیقه مسابقه خود را آغاز می‌کند. ۶ پرتابگر به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

تکواندو

مهدی پوررهنما، تکواندوکار وزن منهای ۷۵ کیلوگرم ایران از ساعت ۹ صبح در کلاس K۴۴ به مصاف حریف خود می‌رود.

تیر و کمان

غلامرضا رحیمی در یک هشتم نهایی ریکرو انفرادی مردان از ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه رقابت خود را آغاز می‌کند.

این مطلب با عنوان “برنامه ایرانی‌ها در روز دهم پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا