عمومی

توصیه می‌کنم این سریال جذاب‌ و خوش‌ساخت‌ را ببینید

توصیه می‌کنم این سریال جذاب‌ و خوش‌ساخت‌ را ببینید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

همچی بفهمی نفهمی عضو نماوا بودم و به همت روابط عمومی نماوا، سریال خاتون را دیدم. چه سریال خوبی است. داستان‌های تلفیق سیاست و عشق را خیلی دوست دارم؛ مثل کتاب‌های احمد محمود یا بزرگ علوی.

این سریال تا اینجا خانواده و عشق و سیاست را در سال ۱۳۲۰ در زمان حمله روس‌ها به ایران روایت کرده است. خیلی خوش ساخت و خوش محتوا بود. به سازندگان آن به خصوص خانم تینا پاکروان، نویسنده و کارگردان و آقای علی اسدزاده تهیه کننده سریال و مجموعه نماوا تبریک می‌گویم. از خیلی سریال‌های مشابه خارجی واقعا جذاب‌تر و خوش‌ساخت‌تر است.

تا حالا ۴ قسمت آن آمده است. توصیه می‌کنم ببینید. می گویند این نمایش با واقعیت تاریخی آن دوران نزدیک است و فکر می‌کنم پر بیراه از واقعیت تاریخیِ دفاع مردم گیلان از سرزمین ایران نباشد.

جای جای این مرز و بوم برای ماندن‌ِ ایران خون داده‌اند.

این مطلب با عنوان “توصیه می‌کنم این سریال جذاب‌ و خوش‌ساخت‌ را ببینید” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا