فرهنگ و هنر

نماهنگ عربی فارسی «دوای دردامون» با صدای حسن عطایی منتشر شد + فیلم- اخبار دین ، قرآن و اندیشه – اخبار فرهنگی تیتروز

نماهنگ عربی فارسی «دوای دردامون» با صدای حسن عطایی منتشر شد + فیلم- اخبار دین ، قرآن و اندیشه – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تیتروز، تازه‌‌ترین پروژه مرکز موسیقی انقلاب اسلامی (مأوا) مجموعه «غروب آدینه» است که هر هفته در غروب جمعه‌ها هم‌نوا با دلتنگی‌های منتظران ظهور امام زمان (عج) منتشر می‌شود.

تاکنون نماهنگ‌های «مسافر غریب» با صدای حاج محمود کریمی، «دلتنگی» با صدای جواد مقدم، «خیال وصل تو» با صدای محمدحسین پویانفر، «منو ببخش» با صدای سیدرضا نریمانی، «غربت» با صدای مجتبی رمضانی، «مسیر نجات» با صدای مهدی رسولی و «بهارم بیا» با صدای حمید علیمی منتشر شده و امروز، ۱۲ شهریورماه هشتمین نماهنگ با عنوان «دوای دردامون» با صدای حسن عطایی منتشر می‌شود. 

در متن شعر نماهنگ «دوای دردامون» آمده است: 

الهی عظم البلا، برح الخفاء
داره می‌باره بارون بلا و انکشف الغطاء

کی میرسه آقای ما؟ و انقطع الرجا
دیگه بریدیم ای آقا و انقطع الرجا

برسون دوای دردامونو
برسون خدایا آقامونو

برسون پناه اشکامونو
برسون صاحب این زمونو

انت المستعان و الیک المشتکی
غیر از تو آخه کسی و نداریم خدا

کی میشه بیای دوای غم و درد ما
الغوث الامان، العجل صاحب الزمان

 

نماهنگ , شعر ,

 

انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “نماهنگ عربی فارسی «دوای دردامون» با صدای حسن عطایی منتشر شد + فیلم- اخبار دین ، قرآن و اندیشه – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − ده =

دکمه بازگشت به بالا