استان ها

احتمال کاهش سن مشمولان واکسیناسیون با ورود محموله واکسن

احتمال کاهش سن مشمولان واکسیناسیون با ورود محموله واکسن” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان دبیر شورای سلامت اهواز از احتمال کاهش سن مشمولان واکسیناسیون با ورود محموله خوب واکسن خبر داد.

امراله مردانی با اشاره به تعطیل بودن مراکز واکسیناسیون در اهواز به دلیل اتمام موجودی واکسن از روز چهارشنبه هفته گذشته اظهار کرد: یکی دو محموله واکسن وارد کشور شده است و در یکی دو روز آینده واکسیناسیون از سر گرفته می‌شود.

به گزارش تیتروز، وی افزود: با توجه به ورود محموله خوب واکسن، امکان کاهش سن مشمولان دریافت واکسن وجود دارد که متعاقبا اعلام خواهد شد.

دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به تاخیر چند روزه دریافت واکسن در کسانی که نوبت دوم واکسیناسیون آن‌ها فرا رسیده است، گفت: بابت تاخیر چند روزه برای دریافت دوز دوم واکسن جای نگرانی وجود ندارد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز منتخب نمونه‌گیری کرونا، افزود: در حال حاضر روزانه یک هزار و ۶۰۰ تا یک هزار و ۶۵۰ نفر تنها به مراکز نمونه‌گیری شرق اهواز مراجعه می‌کنند. امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سرعت گرفتن واکسیناسیون، زودتر این پیک را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “احتمال کاهش سن مشمولان واکسیناسیون با ورود محموله واکسن” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پنج =

دکمه بازگشت به بالا