اجتماعی

تبریک کاظمی به “خزعلی” برای انتصابش به عنوان معاون امور زنان

تبریک کاظمی به “خزعلی” برای انتصابش به عنوان معاون امور زنان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تبریک کاظمی به "خزعلی" برای انتصابش به عنوان معاون امور زنان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی؛ انتصاب « دکتر انسیه خزعلی» را به عنوان «معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده» تبریک گفت.


به گزارش ایلنا، براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در متن پیام تبریک علیرضا کاظمی آمده است: انتصاب شایسته سرکار عالی که از زنان دانشمند، فعال و توانمند کشور هستید به عنوان معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده را صمیمانه تبریک عرض میکنم و برایتان توفیق روزافزون در این عرصه مهم و کلیدی آرزومندم.


نقش برجسته زنان و اثرگذاری ایشان در پرورش نسل، هسته محوری و جهت دهی سبک خانواده و ارتقای فرهنگ و اعتبار بخشی اجتماع، ممتاز و بی بدیل است. الگوپذیری زنان و دختران شایسته کشورمان از حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت معصومه(س) مایه فخر و مباهات است. وزارت آموزش و پرورش نیز به عنوان بزرگ‌ترین دستگاه اجرایی کشور ضمن اعلام آمادگی کامل برای توسعه تعاملات و همکاری های مشترک، افتخار می‌کند که با بیشترین بخش از زنان و دختران جامعه در ارتباط است؛ وجود ۵۰۰هزار زن شاغل و ۷میلیون دانش آموز دختر گستردگی امور زنان و دختران در آموزش و پرورش را گواه می‌دهد.

امید است در پرتو عنایات خداوند سبحان و با حضور سرکار عالی در این عرصه شاهد گسترش همکاری ها و تدابیر عالمانه و گشایش های کار ساز در پرتو دولت مردمی برای ایران قوی باشیم.


 


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “تبریک کاظمی به “خزعلی” برای انتصابش به عنوان معاون امور زنان” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا