حوادث

دستگیری عامل فروش تجهیزات نظامی در فضای مجازی

دستگیری عامل فروش تجهیزات نظامی در فضای مجازی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

دستگیری عامل فروش تجهیزات نظامی در فضای مجازی

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل فروش تجهیزات نظامی غیر مجاز در فضای مجازی خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «مهدی تاجیک» در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی در فضای مجازی ماموران این پلیس به صفحه‌ای برخورد کردند که کاربر آن به فروش تجهیزات نظامی غیر مجاز مانند دستبند، اسپری گاز اشک اور، شوکر و… می‌پراخت. 


وی افزود: با انجام پایش‌های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه وی در حوالی مشیریه شناسایی و نتیجه بررسی‌های انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت. 


رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران به دستگیری متهم در مخفیگاهش اشاره کرد و افزود: در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه متهم ۴۰ عدد دستبند، گاز اشک‌آور و شوکر کشف شد. 


این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه چهارم این پلیس ضمن اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “دستگیری عامل فروش تجهیزات نظامی در فضای مجازی” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا