استان ها

افزایش مراکز واکسیناسیون بیماری کرونا در استان آذربایجان‌غربی

افزایش مراکز واکسیناسیون بیماری کرونا در استان آذربایجان‌غربی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، جواد آقازاده با بیان اینکه طی دو روز آینده واکسن کرونا وارد استان می‌شود گفت: جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم قصد افزایش مراکز واکسیناسیون در استان را داریم.

وی بیان کرد: تاکنون به  ۷۰۰هزار نفر در استان دوز اول واکسن کرونا و ۲۰۰ هزار نفر نیز  دوز دوم  این واکسن تزریق شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذرایجان‌غربی  با بیان اینکه اولویت ما واکسیناسیون مشاغل پرخطر در استان می باشد گفت: در صورت تامین واکسن، واکسیناسیون برخی دیگر از مشاغل سخت در دستور کار خواهد بود.

این مسئول همچنین برمصرف داروهای مرتبط با بیماری کرونا در داخل بیمارستان تاکید و گفت: داروهایی که همشهریان از بازار سیاه تهیه می کنند  به صورت قاچاق وارد کشور شده به احتمال زیاد تقلبی هستند.

این مطلب با عنوان “افزایش مراکز واکسیناسیون بیماری کرونا در استان آذربایجان‌غربی” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا