فناوری

قطعی سرویس آمازون دردسر ساز شد – تیتروز | خبر جدید

قطعی سرویس آمازون دردسر ساز شد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از رویترز، ژاپن مشغول تحقیقات درباره قطعی سرویس وب آمازون (AWS) است که به اختلالاتی در فعالیت کارگزاری‌های بزرگ آنلاین، یک اپراتور بزرگ موبایل و بزرگترین شرکت هواپیمایی این کشور منجر شده است.

این اختلال که سومین مورد از ماه ژوئن ۲۰۲۱ میلادی تاکنون به حساب می‌آید به شرکت هواپیمایی ANA Holding خسارت زده است. این شرکت ادعا می‌کند پس از اختلال در سیستم های ثبت بلیت و چک این شرکت، برخی پروازها به تأخیر افتادند. هرچند سرویس وب آمازون بعداً وصل شد.

به گفته سخنگوی آمازون اختلال ۶ ساعته در منطقه توکیو به دلیل از دسترس خارج شدن چند دستگاه شبکه اصلی بوده و بعداً برطرف شده است.

آمازون اعلام نکرده چه تعداد از مشتریانش به دلیل این اختلال با مشکل روبرو شده‌اند. اما به نظر می‌رسد این مشکل منحصر به ژاپن بوده است.

این مقاله با عنوان “قطعی سرویس آمازون دردسر ساز شد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا