حوادث

امدادرسانی به ۳۵۳ نفر در حوادث ۷۲ ساعت گذشته

امدادرسانی به ۳۵۳ نفر در حوادث ۷۲ ساعت گذشته” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

امدادرسانی به ۳۵۳ نفر در حوادث ۷۲ ساعت گذشته

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی به ۳۵۳ نفر و انتقال ۱۶۲ مصدوم حوادث به مراکز درمانی در ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ محمدباقر محمدی با اعلام گزارش عملیات امداد‌و‌نجات طی ٧٢ ساعت گذشته در سراسر کشور گفت: امدادگران جمعیت در این مدت ۳۰۸ حادثه را پوشش امدادی دادند.


وی با بیان اینکه ۳۵۳ نفر در این ماموریت ها، خدمات امدادی دریافت کرده اند، افزود: با تلاش امدادگران جمعیت ۲۳۷ نفر نجات یافته، ۱۶۲ نفر به مراکز درمانی منتقل شده و ۱۰۳ مصدوم نیز خدمات درمان سرپایی دریافت کردند.


به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر؛ طی ۷۲ ساعت گذشته امدادگران جمعیت در ۲۸ عملیات رهاسازی مشارکت داشتند که توانستند ۴۴ مصدوم سوانح ترافیکی را رهاسازی کنند.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “امدادرسانی به ۳۵۳ نفر در حوادث ۷۲ ساعت گذشته” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا