استان ها

گشایش مرکز مشاوره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه

گشایش مرکز مشاوره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از تربت‌حیدریه، مرکز مشاوره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی و خدمات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه با کادری مجرب از کارشناسان در راستای هدایت تحصیلی، معرفی رشته‌ها، مقاطع تحصیلی، آشنایی داوطلبان با امکانات تسهیلات، دستاوردها و مزیت‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با هفته دولت با حضور آیت‌الله محمدرضا عصمتی امام جمعه شهرستان، رؤسای دانشگاه‌ها، فرماندهی بسیج ادارات، نیروی انتظامی و رؤسای ادارات و معاونان این واحد دانشگاهی گشایش یافت.

گشایش مرکز مشاوره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه در این مراسم اظهار کرد:‌ هدف از راه‌اندازی این مرکز فراهم کردن مجموعه‌ای برای دانشجویان درباره تکریم ارباب رجوع، ارائه خدمات مشاوره‌ای و هدایت تحصیلی صحیح در تصمیم‌گیری آگاهانه و حسن انتخاب بوده است.

محمد حاتمی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه نخستین و بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی شهرستان تربت‌حیدریه با بیش از ۳ هزار دانشجو که هزار دانشجو آن در ۳۶ رشته تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی Ph.D مشغول به تحصیل هستند.

عصمتی امام جمعه شهرستان تربت‌حیدریه نیز با تشکر از تلاش مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه گفت: امیدوارم این اقدام منشأ خیری برای کل جامعه دانشگاهی و شهرستان باشد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این مطلب با عنوان “گشایش مرکز مشاوره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا