فرهنگ و هنر

پیام تبریک وزیر فرهنگ روسیه به اسماعیلی- اخبار ادبیات و نشر – اخبار فرهنگی تیتروز

پیام تبریک وزیر فرهنگ روسیه به اسماعیلی- اخبار ادبیات و نشر – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولگا لیوبیمورا وزیر فرهنگ فدراسیون روسیه در پیامی انتصاب محمدمهدی اسماعیلی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

 انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. گفت‌وگوهای فرهنگی‌ میان کشورهایمان دارای پیشینه‌ای عالی، چندوجهی و عمیق است و تاثیر مثبت بر مجموع همکاری‌های دوجانبه دارد. معتقد هستم ارتباطات فرهنگی بین مردمان روسیه و ایران با مدیریت حضرتعالی از توسعه پویا برخوردار خواهد شد.

وزیر فرهنگ فدراسیون روسیه در ادامه با اشاره به نهمین همایش بین‌المللی فرهنگی سنت‌پترزبورگ و با دعوت از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان برای حضور در این رویداد فرهنگی، فراهم کردن فضا برای گفت‌وگو‌های باز، تبادل آزادانه دیدگاه‌ها و ارتباطات غیررسمی در داخل جامعه بین‌المللی فرهنگی را از اهداف مهم آن برشمرد

نهمین همایش بین المللی فرهنگی سنت پترزبورگ، ۱۱ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۲۱ هفته دوم آبان‌ماه سال جاری در این شهر از کشور روسیه برگزار می شود.

انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “پیام تبریک وزیر فرهنگ روسیه به اسماعیلی- اخبار ادبیات و نشر – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

دکمه بازگشت به بالا