بانوان

داستان بلند «مدام» چاپ شد/قصه بهترین راه دیوانگی – تیتروز | خبر جدید

داستان بلند «مدام» چاپ شد/قصه بهترین راه دیوانگی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی نشر خزه، داستان بلند «مدام» نوشته پویه صمیمی به‌تازگی توسط نشر خزه منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌کتاب چهارمین‌عنوانی است که این‌ناشر از زنان داستان‌نویس کشور منتشر می‌کند. پیش از این، رمان «خیابان هزاردرخت» و مجموعه‌داستان «گلی روی داشبورد» (هر دو از نسیم خلیلی)، و مجموعه‌داستان «ناداستانی به نام زندگی» اثر فریبا خانی در قالب این‌مجموعه منتشر شده‌اند.

هیچ را خیال‌کردن بهترین راه دیوانگی است. «مدام» داستان این‌خیال است؛ حکایت گم کردن زمان و جهت‌ها. جایی که دیروز و فردا یکی‌ است و آدم ها و اتفاق‌ها تکرار هذیان‌گونه خاطرات‌اند. هذیانی بی‌انتها. سرگیجه‌ای ناتمام.

در بخشی از این داستان بلند آمده است:

«تو در آخرین پیغام‌هایت از بی‌دلیل رفتنم گله کرده بودی. از اینکه چرا به خودم زحمت نوشتن چهار کلمه را نداده‌ام و من فکر می‌کنم شاید حالا وقت خوبی برای نوشتن باشد و باور کن که این، بار اول‌ نیست که برایت می‌نویسم. پیش از این هم بارها نشسته‌ام، همه چیز را برایت نوشته‌ام و بعد به خودم آمده‌ام و دیده‌ام جای دیگری هستم و کلماتم در ناکجای دیگری جا مانده‌اند. با این حال باز تلاش می‌کنم. منّتی سر تو نیست. من تنها دلخوشی روزگارم همین است. همین کلماتی که هر بار به مقصد تو معلق بین زمین و آسمان ناکجا قطار می‌شوند. هرچند که همواره نمی‌رسند.»

این‌کتاب با ۸۰ صفحه و قیمت ۳۰ هزار تومان منتشر شده است.

این مطلب با عنوان “داستان بلند «مدام» چاپ شد/قصه بهترین راه دیوانگی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا