بانوان

حضور بانوی وزنه بردار کردستانی در اردوی تیم ملی

حضور بانوی وزنه بردار کردستانی در اردوی تیم ملی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/کردستان مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: بانوی وزنه بردار کامیارانی به اردوی آمادگی تیم ملی بانوان رده سنی جوانان کشور دعوت شده است.

حامد جولایی اظهار کرد: الناز باجلانی بانوی شایسته کردستانی با دعوت کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان جوان کشور به اولین مرحله اردوی آمادگی ملی پوشان دعوت شد.

وی افزود: این مرحله از اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور با حضور ۱۵ کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از روز ۱۵ شهریور ماه به میزبانی تهران آغاز می‌شود و تا ۸ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش تیتروز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، تیم ملی وزنه برداری جوانان و بزرگسالان کشور خود را برای حضور موفق در رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی آسیا آماده می‌کند.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “حضور بانوی وزنه بردار کردستانی در اردوی تیم ملی” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یک =

دکمه بازگشت به بالا